Lubim dvoch alebo si to nahovaram? :(

Príspevok v téme: Lubim dvoch alebo si to nahovaram? :(
alexxx_2

S priatelom sme spolu takmer 2 roky, klape nam to, aj ked sa pohadame, vieme to vyriesit a pozname sa naozaj dobre. Pred nim som spoznala xalana, s kt. to bola "laska na prvy pohlad". No on bol a stale je tazka povaha (nevie mat dlhsi vztah a byt verny),preto to skoncilo ryxlejsie, nez zacalo, pohadali sme sa a ani spolu nejaky cas nerozpravali. Potom som stretla svojho priatela a ten byvaly zacal dost okato ziarlit. To by nebol problem, keby to netrvalo uz 2 roky. Stale, ked ideme s priatelom napr. na disku a on tam je, na priatela hadze vrazedne pohlady a stale na nas cumi. Sem-tam zbali nejaku holku a samozrejme sa s nou taha rovno k nam a oblizuje sa s nou vedla nas. Spociatku sme si z toho s priatelom robili srandu, ale potom to zacalo byt trapne a priatelovi to uz dost prekazalo. A aj mne, lebo to nie je 2x prijemne a aj preto, ze neviem, co si mam o tom mysliet. Najhorsie je, ze nanho zvyknem mysliet a niekedy mam naozaj kriticke xvilky:( Stale si hovorim, ze mam priatela, ktory ma lubi a ja jeho, tak nex neblbnem, ale neda sa. Nieco ma k nemu pritahuje, aj ked vlastne ani neviem na com unho som. Poradte, co mam robit? Ako ho vyhnat z hlavy, ci zo srdca???

mmiimmaa

too tak ja to mam take iste..stale myslim na tamteho.tiez si uz ani nevolame ani nepiseme proste nic.ale stale nanho myslim..

alexxx_2

no ja s nim praveze neudrziavam kontakt, nevolame si, nepiseme...a aj tak nanho myslim viac, nez by som mala:(

bla: Sorry, ale nikomu neprajem takyto, pre teba asi nie problem! Myslis, ze skacem od radosti?

mmiimmkkaaa

ahojky,ja mam presne tenisty problem.mam priatela sme spolu 2aj skoro pol roka,a spoznala som medzi tym chalana ktory o mna velmi astal,stakle mi volal, stale ma chcel brat niekde na aute,pisal sms,proste bol kumne strasne zlaty,,chcela aby soms a s mojim terajsim pritelom rozisla a chcela jeho.ale mam problem v tom ze na tamteho stale myslim..ked ho vidim niekdena aute alebo osobne tak mi to neda,musim mu hned napisat alebo prezvonit.proste stale na neho myslim.a mam niekedy take chvilky ako keby som mojho terajsieho nechcela ale tamteho..neviem,co mam robit..