tehotenske brusko

dd

zuzana, moj mail je drobecmb@post.sk a vopred diky za foto :) som veru zvedava!inak mne tot nedavno povedala jedna byvala teta suseda, ked ma videla s manzelom a dcerkou, ze manzelstvo mi prospieva :D ze som kocka :D..brusko mi aj troska chybalo, ale vidiet nazivo tu nasu kocku :), to bolo omnoho omnoho krajsie a lepsie :).
takze uz nakupujes..no super :) aspon ked bude ten sud, tak Ti to ten hnup preplati...

1zuzana2

tak ma napadlo. kocky poslite mi svoj mail. poslem vam moje fotky, a maleho z USG. Aspon budete mat predstavu ako pekne gulatiem, vela ludi mi vravi ze tehotenstvo mi pristane. aj ja sama sa citim vyborne, a brusko sa mne osobne velmi paci.. hehe, asi mi bude aj chybat po porode. ozaj vam chybalo brusko ?

1zuzana2

No kocky,lenka a dd bude to Matej. :-)))) stale som chcela mat chlapceka, ako keby to bolo dievcatko volalo by sa po mne Zuzka.. ale som prestastna ze to bude chlapcek. :-)) Zajtra mi zacina 29 tyzden, 7 mesiac.. pribrala som 9kg. ale chvalabohu vsetko je v brusku. na ritku a boky nic neslo. :-)) Uz som si kupila aj vlozky do podprsenky, lebo uz je to potrebne. to znamena ze asi budem mat dost mliecka ked sa maly narodi. uz pomaly nakupujem veci.. s takou radostou. jujha ako ponukaju mi aj zeny ze po svojich detoch veci, ako pekne neznicene.. ale aj by som pobrala, ale treba mi blocky pre ten sud co budem mat s Marekom. Takze ani kocik pouzity nemozem kupit, ale novy lebo blocky.

lenuliatko

ahoj zuziii..joj tak to je ale debil!ja uz to nechapem fakt.citam tu na fore viacej takych pribehov ked priatel zrazu zmenil rozhodnutie a aj pocity k holke a ked otehotnela vysral sa nanu.je vas viac.co raz viac.naozaj nechapem co je natom ked dvaja ludia co sa lubia budu mat dietatko.ved to nie je svetova pohroma starat sa o dietatko.no ja som sa uz vyburila.
tak ako sa mate?v ktorom presne tyzdni si?tiez by ma zaujimalo ci uz vies co to bude.tak napis co a ako :)

dd

ahoj Zuzana..tak to ma velmi mrzi..ze to takto s otcom dietatka dopadlo :(..ale urcite lepsie aj ked budete sami, ako s takym hnupom..a malinke uz vies co bude?ci chlapcek, ci dievcatko?meno uz mas vybrate?a z vybavicky uz co vsetko mas? som asi zvedava vsak.. :) len ked ja mam deticky velmi rada a u takej fajn holky, ako si Ty, ma zaujima, ako sa Vam dari :)

1zuzana2

lenuliatko a dd ahojte kocky. :-)) vidim ze naposledy som pisala v marci. taak u mna sa nic nezmenilo.... otec dietata na nas zvysoka kasle. nema o nas zaujem vobec... zije si s milenkou vo velkom, ani ho nezaujima pohlavie babatka a nema zaujem mi prispiet na vybavicku pre dietatko. No ja s babom som v najlepsom poriadku..

dd

no to hej, to "potesi"..ked sa derie osmicka, boli to a este aj malinke pod srdieckom...potvora aj so zubom..ja som veru cela stastna, ze mna nejak zatial rast osmiciek nebolel..a v podstate, ked tak premyslam, ta prva sa mi tiez predierala cez tehu :D ale to som vtedy mala ine dolezitejsie na mysli, nie nejaky blby zub :D

1zuzana2

Bola som u zubarky, ta mi stale na ten moj zub len peroxid na precistenie a mala som si kupit ustnu vodu z lekarne na dezinf.. sama zubarka povedala ze mam si dat paralen na bolest. lebo mna boli z toho ucho, hlava a cela sanka.