VZTAH & NADAVKY

Príspevok v téme: VZTAH & NADAVKY
stacaaa

:( ...mam vyse dvojrocny vztah, no v poslednej dobe (ale uz aj skor) mi strasne priatel nadava! povie mi ze som sprosta, ze mam sproste reci, pritom kecame o beznych veciach a nie v ramci hadky! toto su jeho caste slova. "bla bla bla" ...nezaobeerala by som sa tym a hned ho poslala kade lahsie, ale dva roky su dva roky a ja ho moc milujem :( ... co sa vlastne deje? :( newiem, ale mam zvlastny pocit z jeho spravania .... :(

smutnucka22

aj mne priatel nadava aj horsie sme spolu dva a pol roka, no samozrejme zaslo to taz tam ze ja jemu nadavam, ale v poslednej dobe mi to strasne lezie na nervy, chova sa ako decko s tymi nadavkami, :( neviem v com to je- pritom sa normalne bavime a on zacne ze sa chovam ako p... ale tak spravam alebo proste normalna debata a on z nicoho nic, ze ty krava.. boze je mi z toho do placu a zakazdym to strasne zaboli... boli ma z toho srdce lebo moja laska k nemu je taka velka.. neviem co si pocat..

chenelle

no u nas su taketo nadavky na dennom poriadku,ale my obaja vieme,ze to tak nemyslime...mozno ani on to tak nemysli,alebo sa mu ta nadavka nezda az taka urazliva ako ju beries ty,skus mu to povedat,ze ti to vadi

boss

AHOJ, ked ti povie ze si sprosta, tak z neho nic dobre v buducnosti nebude, zatial su to iba dva roky, on bude iba horsi a horsi a ty si donekonecna budes hovorit lubim ho a sme spolu 5, 10, 15, 20 rokov...mozes sa s nim skusit porozpravat, ale ak to nepomoze nechaj ho....je vela lepsich chalanov na svete.