Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PARFEM za dobru cenu KTORY VYDRZI

Príspevok v téme: PARFEM za dobru cenu KTORY VYDRZI
nemk

caute,chcela by som vonat tak prenikave,ze ,ked niekto prejde okolo mna takto zaciti!!!a to aj niekolko hodin po aplikacii parfemu , parfemy znaciek Dior,Moshino,Versace,DKNY atd... si vsak nemozem dovolit ,lebo teraz musim dost setrit a nemozem zbytocne rozhadzovat 1500 za parfem PRETO VAS PROSIM O RADU:NEPOZNATE NEAKY PARFWM KTORY JE PRENIKAVY A DLHO VYDRZI ALE NIE JE PRILIS DRAHY????NA "PRICHUT" SI NEPOTRPIM PACI SA MI SKORO KAZDY TYP VONI!!!najidealnejsia by bola cena tak okolo (400-800 sk/50ml) dakujem

lindarynova

ahoj , ja mam najradsej od guess seductive je uzasny, prenikavy a vydrzi dlho, este ma aj krasny flakonik, objednavam vacsinou z www.notino.sk majú tam super cenu a ešte ti to aj rýchlo príde.

Viks696

skú od Katy Perry v takej červenej krabici ... a tá nadobka je v tvare diamantu ... je super a vydrží dlho len ti neviem presne povedať ten názov ... a máš aj zľavu na www.kuponyzdarma.sk

simca_medova

tiez mam taku dobru skusenosts avonom, maju fajnove vonavky a niektore drzia fakt ze dlho :) ja osm mala oblubenu tuto taku korenistejsiu parfums. sk/avon/passion-dance-for-women-toaletna-voda-pre-zeny/

ivusw

presne ako sa tu pise, tie parfemy fm mam tiez odskusane a nielen ze su lacne ale aj velmi kvalitne, mam pocit, ze z kategorie takýchto napodobnenin a imitacii su najlepsie. osobne pouzivam toto z fm group : www.parfumylacno.sk

zyyxyy

Enigma dare to dream (ruzova flaska) od Oriflame je jedina nezvycajna a krasna vona v nizkej cene ak kupis edp bude ti dlho silne drzat niekolko dni na vlasoch aj obleceni ja som ju citila aj po vyprani
z tych drahsich Manifesto od YSL a Poison (zeleny) od diora len orig. nie z eshopov lacnych smradlave napodobeniny

musska

noo,mas pravdu, niektore FM vonavky su presne ako originaly a vydrzia rovnako a su cenovo vyhodne, ale len niektore. Treba vyzskusat vzorky,lebo nie vsetky sa na original podobaju.

liverka

federico mahora predava parfumy znamych znaciek, su to original vone, akurat lacnejsie a bez znacky. vygoogli si ho na nete. Rovnake parfumy predavaju u nas v kosiciach v Dargove, tam capuju parfumy do flasticiek za cca 300Sk a su super. Mala som Mochino a teda ziaden rozdiel od znackoveho. vyskusaj :)

musska

No to zavisi od toho,kolko ml kupujes, ked kupujes 100ml, tak hej,bude drahsia. Mne sa vone z oriflame nepacia,ani z avonu,ale to je vec vkusu. A ked chces lacnejsie vone,tak si isto objednavaj ce internetove parfumeria,ale musis pozriet viac,lebo medzi nimi byvaju dost velke rozdiely,ale skusit aukro.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.