PARFEM za dobru cenu KTORY VYDRZI

Príspevok v téme: PARFEM za dobru cenu KTORY VYDRZI
nemk

caute,chcela by som vonat tak prenikave,ze ,ked niekto prejde okolo mna takto zaciti!!!a to aj niekolko hodin po aplikacii parfemu , parfemy znaciek Dior,Moshino,Versace,DKNY atd... si vsak nemozem dovolit ,lebo teraz musim dost setrit a nemozem zbytocne rozhadzovat 1500 za parfem PRETO VAS PROSIM O RADU:NEPOZNATE NEAKY PARFWM KTORY JE PRENIKAVY A DLHO VYDRZI ALE NIE JE PRILIS DRAHY????NA "PRICHUT" SI NEPOTRPIM PACI SA MI SKORO KAZDY TYP VONI!!!najidealnejsia by bola cena tak okolo (400-800 sk/50ml) dakujem

Bekky

Dobry den chcel by som sa spitat aka vonavka vidrzi najviac na chlapovi aby dost vydrzala na nom dakujem za odpoved

Stanislava B

Treba využiť akcie. Ale pokiaľ má parfém dlho vydržať a byť naozaj kvalitný v plnej cene ho nezoženiete za 10 eur

Kkatka

Calvin Klein Down Town. Vydží dlho ale neviem čo je to "dobrá cena". Každopádne po Vianociach sú všade výpredaje takže treba využiť zľavy

lindarynova

ahoj , ja mam najradsej od guess seductive je uzasny, prenikavy a vydrzi dlho, este ma aj krasny flakonik, objednavam vacsinou z -odkaz odstránený- majú tam super cenu a ešte ti to aj rýchlo príde.

Viks696

skú od Katy Perry v takej červenej krabici ... a tá nadobka je v tvare diamantu ... je super a vydrží dlho len ti neviem presne povedať ten názov ... a máš aj zľavu na -odkaz odstránený-

simca_medova

tiez mam taku dobru skusenosts avonom, maju fajnove vonavky a niektore drzia fakt ze dlho :) ja osm mala oblubenu tuto taku korenistejsiu parfums. sk/avon/passion-dance-for-women-toaletna-voda-pre-zeny/

ivusw

presne ako sa tu pise, tie parfemy fm mam tiez odskusane a nielen ze su lacne ale aj velmi kvalitne, mam pocit, ze z kategorie takýchto napodobnenin a imitacii su najlepsie. osobne pouzivam toto z fm group : -odkaz odstránený-