Naj pasta na bielenie

Patta

veteri - napisala som ti to aj v inej diskusii, kde si si tiez robila samoreklamu, ale napisem ti to aj tu, kedze aj ty tu mas uplne totozny komentar :)

ESET antivirak mi hovori: "Našiel sa potenciálne nechcený obsah" ked idem kliknut na ten tvoj web :D naco tu propagujes ten trapny cinsky produkt z alibaba.com? Ved keby sme chceli, tak si ho kupime tam za 50 centov a nie na tom tvojom podradnom webe za 30 eur... na take braky ti nikto nenaletí...

veteri

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

denanusa

Keď vidím také tie všelijaké odkazy na rôzne produkty, ktoré ľudia ani neskúsili tak mi je až zle. Načo to ľudia robíte? Veď píšte iba osobné skúsenosti. Ja môžem s kludným svedomím napísať, že raz som skúšala produkt white-look systém. Je to systém taktiež na bielenie. Videla som ho v dm-ke a bol vcelku lacný tak som skúsila. Nechcem ho zase moc prechváliť, keďže mi vybielil iba o dva stupne zuby ale za tú cenu si myslím, že to bolo vcelku fajn a aspoň o niečo mám krajšie zuby. Iné som neskúšala, takže neviem posúdiť ale plánujeme ešte budúci rok ísť na odborné bielenie ku zubárovi. Tak potom napíšem ako som dopadla

FromLenka

Na blogu mám pastu, ktorú mám rada ja a celkovo tipy na žiarivý úsmev a biele zuby: -odkaz odstránený-

Ak chceš sledovať aj moje ostatné príspevky určite sa pripoj ku mne na FB: www.facebook.com

Patta

Popoluskaska aj Manzara - typicke prispevky od marketerov parfums.sk (teraz uz notino.sk) - inak eshop, ktory sa premenoval, lebo jeho meno uz bolo veeeelmi casto spajane s fejkovymi parfemami :D...Títo marketeri davaju do diskusii stale taketo velmi podobne prispevky zakoncene tvrdenim, ze nakupuju na notino.sk...Nekupujte tam nic. Bojkotujte to. Uz len za to, ze si takto sami robia trapnu reklamu.
K paste, o ktorej tito marketeri pisu - samozrejme ze zuby nebieli, kedze ziadna pasta nedokaz zuby vybielit. Na bielenie zubov su urcene ine produkty a procedury ako pasty. Pasty zuby vedia len cistit, ale bielit...? ako? Ved predsa toto musi uz chapat aj uplny laik ze sa to pastou neda. Ta pasta, ktorej tu robia reklamu ma akurat tak dobru obchodnu maržu a preto si vybrali na chvalenie prave ju :) je to cisty biznis...jednoduchi ludia to nechapu a prave na takych biznismeni zarabaju a bohatnu. Nenechajte sa oblbnut...

Manzara

Ahoj :) Ja používam zubnú pastu s bieliacim účinkom MEDIBLANC Whitening. Kúpiš ju za cca 8eur na notino.sk Narozdiel od väčšiny pást dokonale vybieli zuby pomocou špeciálnych silík ide o unikátne častice s veľkosťou 10 mikrónov, ktoré na seba dokážu naviazať až dvakrát väčšie množstvo nečistôt ako samé vážia. Vďaka tomu, že nemajú ostré hrany sú veľmi šetrné k zubnej sklovine. takže bezpečné a účinné ;)

gabona1

Ahojte, ja by som chcela vedieť, že či funguje smilepoint , ktoré bielia zuby po celom slovensku, vsade vidím reklamu. Naozaj by som chcela mať zuby belšie, ale nie za cenu poškodenia...

ewinna

Lorry22 je to uplne v pohode. Nemusis mat ziadne vycitky. Nie som ten typ cloveka, ktoremu by to nejako extra vadilo, ze si sa neozvala. Samozrejme ti ale odpoviem na tvoje otazky a milo si ma prekvapila, ze si este pamatas, ze sme tu spolu komunikovali. Pastu ktoru som si kupila a ktoru si mi poradila som si oblubila. Pouzivam ju kazdy den a vidim aj malinky vysledok. Takze som rada, ze som ju zacala pouzivat. Teraz som sa dopocula o nejakom novom produkte na bielenie a ze je to kratsie, tak uvidim, mozno aj to vyskusam:-)

Popoluskaska

Veľmi dobrá pasta je táto, MEDIBLANC Strong Black pasta pre kompletnú ochranu zubov s bieliacim účinkom.
Kupujem na Notino,sk., je tam najlacnejšia.