Kto mi poradi???

Príspevok v téme: Kto mi poradi???
Rony18

ahojte.Asi tak posledny mesiac alebo dva,mam neustale bolesti hlavy,ktore vobec neprestavaju.Je mi zle od zaludka,ale nie priamo ze na vracanie.Tiez mam poruchy koncentracie,napr. ked som niekde v obchode,tak neviem sa sustredit,ze co vlastne chcem kupovat,som akoby zmätena.Stale som iba unavena,je jedno ako dlho spim.Uz som z toho zufala,lebo nemam na nic naladu,ked mi je stale zle.S cim to moze suvisiet??

zuzana12345

michaelle prežila som si svoje a ešte nie som ok a pochybujem že niekedy budem.Keby mi bol niekto pred pár rokmi povedal že budem trpieť stavom úzkosti,tak ho niekam pošlem a vysmejem.Nakopený stres ktorý si ani neuvedomuješ spraví svoje.Vždy som si myslela aká som psychický silná a odolná voči stresom až som pomaličky začala mávať čudné stavy.Strach,vysoký tlak pocit neistoty bolesti hlavy a veľa podobného ako píše Rony.Myslím že psychické problémy sú v súčasnej dobe rovnako zákerné ochorenie ako rakovina a kto si tým neprejde nikdy to nepochopí

michaelle

Preco kazdemu vravite ze to je psychika,ja tomu nemozem uverit,predsa v zdravom tele zdravy duch no nie?Alebo za chvilu z toho zivota budeme vsetci na nervy,...?