Janosik

slatinkaxxxx

filaga a ty si na tom financne tak zle, ked nemas telku? a internet a pocitac mas??? sak si to teda mozes kludne stiahnut na internete a mozes sa na to pozerat dookola... :) Musim sa ale pripojit k ostatnym, ze mne sa tento rok vobec nepacil program.. Tolko kanalov a nic tam nebolo!! a o stedrom veceri ani nevravim, bolo to viac nez ubohe. Mne nevadi,ze davaju to, co davaju kazde vianoce, ale tieto vianoce sa mi zdalo, ze tie vychytavky, co by mohli davat, take, co sa na to pozries aj po 100-ty krat, tak ani tie nedavali..okrem mrazika, perinbaby, horucich striel a hlavne sam doma sa mi nic ine nepacilo a hlavne by cez vianoce nemali davat akcne, kde sa len striela a striela, no to su fakt vianoce...

Filaga

uz by sme mali ist spat, lebo zajtra resp. dnes o 5:35 ide Vianočná koleda Flintstonovcov a potom Ali Baba a štyridsať zbojníkov. Uz nemam VHS, nahraje to niekto?

Filaga

Preco ? Ja teraz ladim tv (natahujem antenu von z okna), aby som hned od rana mohol pozerat dobre vysielanie, dufam, ze este pustia tento rok Perinbabu a potom sa velmi tesim na silvester na Vostinara, sem tam aj prinom si poplacem, ked hraje v Panelaku.

Filaga

Ja som vdacny, ze vsetko reprizuju, ja si pri kazdej reprize dobre poplacem, lebo tieto vianoce som 1. krat zdedil telku po prababke. Sice je ciernobiela a bez ovladania ale aspon sa mi zda vsetko zasnezene, sem tam ju musim buchnut po boku aby naladila nejaky kanal, ale vacsinou mi naladi madarske.

[zruseny8]

ivka..presne to bolo aj u nas. telka takmer ani zapnuta nebola, iba co som ja kukala sam doma. stale som bola za compom, mamina vykrikovala ze iba za nim sedim ze nic nerobim. potom sme sa vsetci pohadali a takto prezivame vianoce. a ze sviatky lasky, pokoja, pohody a odpustania