Kvalitný šampón na vlasy

Príspevok v téme: Kvalitný šampón na vlasy
Mimi323

Potrebujem tip na dobrý šampón. Mám dlhé jemné vlasy, nemám lupiny. Chcem tip na dobrú, kvalitnú vlasovú kozmetiku, nechcem šampón z drogérky (Head and sholders, Vella, Garnier, Frukties, Nivea...), nechcem ani Avon, Oriflame, Zepter. Keby to bola prírodná kozmetika, tak by to bolo super, ale nemusí byť.
Ďakujem.

katuska589

/pyrana/. ja mam tiez kucerave vlasy, a tak isto som mala lupiny prave z herbal essences, potom som skusala loreal ale lupiny mi neustupili. kupila som si specialny sampon z lekarne na par tyzdnov /smrdel hrozne/, ale lupiny ustupili. a ten ceramidovy sampon som si kupila tiez v lekarni v BB, ale kupovala som uz aj priamo z -odkaz odstránený- lebo im uz v lekarni dosiel. Nie su v nom ziadne latky ktore by mi mohli sposobit alergicku reakciu. sestra co ma synceka, tak ma velmi citlivu pokozku a hned zareaguje alergickym zacervenanim na nejaku konzervacnu latku v pripravkoch, tak ona si kupila sampon tiez z tej znacky zo serie dermakozmetiky Dado Sens Extroderm a ten jediny jej vyhovuje pouzivat pre maleho a aj pre seba.

pyrana

musim dodat, ze my nepomohlo ani herbal essences, ani l'oreal, alverde, klorane a milion dalsich, na zaciatku fajn, ale po par umytiach sa skrabem a je to na nevydrzanie.som z toho hotova. mozno je problem niekde inde, ale stravujem sa zdravo, tak uz fakt neviem.

pyrana

katuska a kde kupujes ceramidovy sampon? aky to je? da sa kupit na nete? aky ma nazov? ja mam vlnite az kucerave vlasy, a ak pouzivam hocaky sampon okrem vichy zeleneho, tak po par tyzdnoch sa mi robia lupiny az chrasty a brutalne ma svrbi hlava, ale nie nonstop ale v takych navaloch, hlavne vecer. dermatologicka mi povedala, ze mam neurodermatitidu, ale ja vobec nemam stres, nervy, nic, tak neviem, lebo ked pouzivam vichy, tento problem nemam, avsak nemozem ho pouzivat dlhodobo, lebo je z lekarne a je to skor ako liecivo a ma sa uzivat tak max 6tyzdnov. uzivam aj dlhsie, ale vzdy ked potom zmenim, tak horor. no a ten vichy mi je dobry na pokozku hlavy, ale na vlasy nie velmi. tak som uz zufala, mam tento problem uz niekolko rokov a nic som nevymyslela.

katuska589

baby a vyskusali ste ceramidovy sampon? uz ho pouzvam rok, nemala som vobec lupiny, prestali mi vypadavat tak vlasy a mam pekne leskle vlasy.

ajdnau

Dobrý deň, potrebovala by som sa spýtať, kedy je vhodné si farbiť vlasy šampónom, po akom dlhom čase... ja už mám šampón 3týžden na hlave, a už to je dosť biedne...Neni to skoro na ďalšie farbenie šampónom?

mirka 23

Elseve je otrasný šampon. Ak ste doteraz nemali lupiny, tak po tomto šampone ich zaručene budete mať. Kočky mente šampon, ale vyvarujte sa tým komerčným z drogeriek. Pre začiatok je fajn šampon Henna z DM, alebo šampony Joanna z drogerie Teta.

hraskulca

Nika_cukrik
hovoris mi z duse :D..toto iste riesim ja...dlhe tmavohnede vlasy..rychlo mastiace...na druhy den po zmyti..su mastne...ale len pri korienkoch :/ oh...tiez som pouzivala elseve...ale myslim ze treba zmenu

nika_cukrik

Dobrý deň potrebujem poradiť mam dlhšie tmavohnedé vlasy rýchlo mi masnejú a robia sa mi lupiny do teraz som použivala šampon loreál elseve ale chem zmenu, aby mi tak rýchlo nemasneli vlasy ďakujem. Nika

Lucinka33

Ano, Joico sa da kupit lacnejsie napriklad na feelunique.com a neplati sa tam ani postovne :) Ale este som od nich nic neskusala :)