90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

slnko331

adriana, mekybo

ja mam normalny tlak 90/60 alebo 100/60 a zijem s tym uz roky. A ked je vonku taketo pocasie, tak to je aj citit. Inak na zvysenie tlaku mi lekar odporucal deci cerveneho vina denne, ale ja pijem radsej kavu, alkohol nemusim.

adriana

...tak to už si tu na tomto svete zrejme ani nemal byť:-))to mi raz povedali v nemocnici, keď mi namerali taký nízky tlak..ale prežila som to:-))
..inak ja veľmi necvičím, takže asi aj preto nepociťujem také silné chudnutie..až na prvé týždne samozrejme...

mekybo

To Adriana: Dikes, inak mávam problémy z tlakom, ale naopak. Mávam bežne 160-150 / 90, ale teraz sa to po 60 dňoch total zmenilo, Pred chvíľou som si meral tlak a bolo mi nejako čudne. Tlak bol 112/ 60 , skoro ma porazilo, som normálne nechápal, viem, že sa mi znížil,ale takto???? Ale vonku je veru nízky tlak, tak to asi tým aj. Ale po cvičení a po vodnom dni sa asi nemôžem čudovať... M

adriana

..to M..no to už musíš byť fešák jak hrom...ja som začínala cca 68...už sa nevážim viac ako týždeň, skúsim až po vodnom, lebo som mala z malého úbytku depku:-(( no a kávu si neodpustím ani ja vodnýdeň...pri tomto nízkom tlaku vonku by mi asi hlava praskla...

cooldjka

to kiarusenka:

tak bez varenia to bude problem:) ale tak ten prvy den by som odporucala cottage cheese s celozrnnym pecivom, na veceru to iste,ale bez chleba,pripadne iny druh syru.
ale ostatne dni myslim,ze nebudes vediet fungovat bez varenia...
aj ostatne baby mi potvrdia..

mekybo

To Adriana: Dík, ja som ten včerajší vod. deň zvládol v poho, ale som trocha zhrešil, dal som si 1. nealko pivo a jednu kávu bez cukru. Neviem, či to chlapom ide ľahšie,ale ja som začínal na 101 kg, a teraz 88, čiže pri takejto nadváhe to ozaj ide ľahšie, ale upozorňujem, ozaj som okrem jedného týždňa(choroba)poctivo cvičil min. 5 krát týždenne...

adriana

mekybo super..aj v chudnutí máte vy chlapi výhodu a ide vám to jednoduchšie ako ženským..ja mám vodný zajtra, tak som zvedavá..prvý sa vydaril...:-)

mekybo

Tak sori. Raz som tu už bol kritizovaný za to , že neradím. Asi mi už neostáva nič iné, iba udávať počet zhodených kilogramov. Rozdiel medzi mužom a ženou je jasný. Ale veta na záver a zamyslenie: "Každý sme jedinečný"