90 dňová diéta-začíname od 2.1.

Príspevok v téme: 90 dňová diéta-začíname od 2.1.
cooldjka

Ahojte, takže stretli sme sa tu baby,ktorých hlavným cieľom je začať držať 90 dňovú diétu od 2.1.2009. Cieľom tohto fóra je vytvoriť priestor, kde si budeme vymieňať vzájomné úspechy, rady, tipy, kto čo jedol, aký nový recept má, ako sa nám darí, vzájomne sa podporovať. Pre začiatok poprosím, aby ste sem pridali váš vek,výšku,váhu a obvod pása, bokov,stehien a nadlaktia. myslím, že naše úspechy by sme mali aktualizovať raz do týždňa, kedy sa každá z nás premeria a odváži a pridáme sem výsledky, aby sme videli ako navzájom postupujeme. Nesmierne sa teším :) Šunky dole po Vianociach!! :o) Kto by mal záujem o knižnú podobu 90dňovky vo worde, napíšte mi mailovú adresu do materskej diskusie "90 dňová rozlišovacia diéta". Teším sa na spoluprácu :)

weronika

no kočky ja takisto... a preto vám dnes oznamujem, že oficiálne končím... teraz sa aspoň mesiac budem stravovať podľa tej knihy Ďalších 90 dní a potom to možno skúsim odznova.... : )
držím vám palce holky...nevzdávajte to. Ja to nevzdávam, ale možno to už môj organizmus nezvláda, dúfam, že sa za mesiac spamätá a potom budem chudnúť ďalej. Ale budem tu chodiť stále k vám, lebo som si už na vás zvykla... : )

lesslie

jooooj ludkovia vysvetli mi niekto, preco za druhy mesiac ani kilo?? teraz v nedelu ma caka vodny den a som z toho celkom mimo...dodrziavam to na 100% a stale nic...za prvy mesiac slo 7 kg dole, ale teraz ani gram...porazi ma!!!

mekybo

Schudneš,ale treba makať denne aspoň 40 minút a aby si mala pri tom tep od 120 - 140 úderov za minútu - to je dôležité, u mňa to funguje na 100 % (napr. rotoped, plávanie, behanie, tenis, squash a pod).A samozrejme aspoň na80 - 90 % dodržiavať 90. dňovku. M

weronika

hej, ja viem... bude to ťažké, ale budem bojovať... Ja idem tento rok na 3 svadby, tak chcem neako vyzerať, 1.je v júny, dovtedy aspoň tých 5 kg by som chcela dať dole...lenže ako? Budem úprimná, fakt pochybujem, žeby som tento posledný mesiac 90dňovky niečo schudla... neviem...

mekybo

Tukožrútsku polievku po 90 d. neodporúčam, to je záležitosť prečistenia a po týchto 90 dňoch je človek totálne prečistený. Radšej po starom oddelene ,a väčšie porcie kôli výžive..Ovocie nemá všetko , čo človek potrebuje..
Alé pozor- neprežierať sa, to bude po 90 d. to najťažšie, verte mi M.

adriana

..aj nad tým som rozmýšľala..ale potom som si povedala, že vydržím..potom skúsim tukožrútku a už bude snáď jar v plnom prúde, tak nebude ani toľko chutiť jesť a budem ešte chvíľu pokračovať v tomto systéme..celkom mi to zatiaľ vyhovuje, aj keď neviem dokedy...keby sa mi to podarilo vydržať až do konca, možno sa ku mne pridá aj kamoška kolegyňa, tak nám to spolu možno pôjde lepšie:-)na začiatku som mala skoro toľko, ako ty teraz..

weronika

a koľko si mala na začiatku tej 90 dňovky? ja mám 68 a chcela by som tak na 60 určite. Ja by som potrebovala neako nakopnúť ten metabolizmus, bo dajak sa mi to zastavilo, tak som rozmýšľala fakt nad tou mliečnou a potom by som si mono zoopakovala ešte tú 90 dňovku, aspoň kým by som sa nedostala na tých 60 kg..

weronika

aj na mne si to všimla,tiež sa teším, sebavedomie riadne stúplo... : ) a ty koľko vážiš teraz a koľko si schudla?
a ja som rozmýšľla ešte nad tou 13 dňovou mliečnou diétou...