prsia

zjuzjika

no ja som sa hanbila iba pred prvym sexom, ale to je uplne normalne, neriesila som ci mam male prsia, priatelovi sa pacia od zaciatku a to je dobre a tak to ma aj byt....ale vies, baby tieto veci musia riesit stale, ake maju prsia, zadok, nohy....a chalanov to nebavi pocuvat, to je jasne,....ved omielat im to stale dokola nie je bohvieco

zjuzjika

tak ano, ale vies ake su baby, hanbia sa pred priatelom vyzliect kvoli tomu, ze maju male prsia, celulitidu, velky zadok a pod....lenze ked chalan lubi babu, tak taku aka je a mylsim ze vobec nepozeraju na take veci, za ktore sa oni hanbia...alebo si ich ani nevsimnu......

technécium

to sú nie argumenty to sú fakty, veď babu si neberieš kvôli veľkosti pŕs, a už vôbec nepochopím, keď si dá baba zvačšiť prsia- čo zdvihne sa jej dočasne ego, ale za tie problémi to myslím nestojí

zjuzjika

technecium, nemozees ocakavat, ze baba, ktora ma pod 50kg bude mat aj neake velke prsia....kedze sa ti pacia stihlunke baby.....
a ano, chalanom sa pacia aj male prsia ved preco nie, ja ich tie z nemam neake velke, neake dvojky...ale kedze som chuda, tak nemozem cakat ani nic ine..... a priatelovi sa pacia a aj mne

jebne ma

moja priateľka si nechce vyzliecť podprdu lebo vraj má malé kozy..
mňa to vôbec nezaujíma aké ich má aj som jej to povedal...
neviem čo vy baby máte v hlave, asi fakt nasraté :D