tu schudneme

malickasom

ranajky: dve celozrne zemlicky plnene maslom, platkovym syrom, paprikou a salamkou.
Obed: slepaci vyvar, reznik s rozkom
Olovrant: ryza, kuracie prsia, hruskovy kompot
Vecera: banan, mandarinka a plno solenych tekvivovych semiacok...
V noci: isto este daco zjem ked mi bude harasit z ucenia...
vypila som asi dva litre caju
kebyze nie som nachladena vypijem k tomu dalsi liter coly a zozeriem aspon jednu cokoladu- tvz. skuskove obdobie...
a jak tak kukam asi by som mala do inej kategorie napisat s nazvom- cica nezer lebo ta ta nadcha neprejde...

nelly15

Tak ja som za 3 mesiace schudla z 84 na 62 kg potom anorexia bulimia a mám 67-68 kg a teraz sa už dávam dokopy a jedálniček...

R:jogobella
D:ovocie
O:Activia nápoj
Ol:ovocie
V:jogobella

teraz dávam na mliečne výrobky a zo sacharidov mám rada ryžu a active krehké plátky alebo raciolky

zjuzjika

tym chcem len povedat, ze mozete byt radi, ze mozete normalne jest, ale tu chce stale niekto chudnut...viete aky to je hrozny pocit, ked sa chcete najest a nemozete, lebo zo vsetkeho vam je zle a vsetko vam smrdi.... ja teraz jem ako o dusu...

zjuzjika

ja som za tyzden a pol schudla 4kg, ktore sa teraz uz dva tyzdne marne snazim znova pribrat....a to len preto, ze som dlho bola chora a kvoli lahostajnosti mojej lekarky, ktora mi stale len rozpravala, ze si vymyslam, namyslam a ze som urcite tehotna..... a konecne po 2mesiacoch ju zastupovala ina lekarka a ta mi urobila krvne testy a pod a konecne mi zistili potom streptokoka...takze to bolo to moje vymyslanie ...... no a nejedla som vtedy vlastne nic, iba som sem tam nieco pila.....