Blondavejsie vlasy

Príspevok v téme: Blondavejsie vlasy
zuz

Ahojte.Mam svoje prirodzene blond vlasy,ale tak trosku tmavsi blond,niekedy mozno do hneda.Raz osm mala melir,ale inak iba moje:)V lete mi ich tak pekne vytiahlo do biela skoro:D..A teraz mi zase tmavnu ci zltnu ci jak to povedat.A chcela byy som ich mat take viac ako v lete,vytahane od slnka,ale nechcem si ich nafarbit a melir mi nevidno.Zevraj existuje nejaky pripravok na zbledsenie odtienu,alebo nejaka hena?Alebo viete poradit nieco ine?Dakujem.Ale nieco take,co nie ,ze mi to zmeni vlasyy na peroxid alebo nejaku slamu...nie farbu..dakujem:)ani sampon..:)

suns

myslela som celkovo vzhlad.. zober si napr. adelu banasovu - ta ked je odlicena vyzera ako seda myska.. ale napr. ked sa odlici bruneta s tmavymi/modrymi ocami, ma vyrazne obocie, proste je pekna..ja nevravim, ze blondinky su skaredsie alebo co, ale tym, ze som bola 20 rokov blond a uz 3/4 roka som tmavohneda, viem to posudit:) vsetci mi povedali, ze to mam takto lepsie... som vyraznejsia atd.. aj s upravou to mam lahsie:)

Lucinka33

A co si spominala skor, ze ci ti zvyraznia tmave vlasy modre oci, myslim, ze ano. Je vela peknych brunetiek s modrymi ocami napriklad:

Adriana Lima images.teamsugar.com

Megan Fox images.askmen.com

Angelina Jolie img.dailymail.co.uk

...a mnoho dalsich. Mne osobne sa tato kombinacia paci :) Aj ked vacsinou sa jedna o prirodzene tmavovlasky.

Lucinka33

Suns, tak ak velmi chces tmavohnede, poradila by som ti najprv dat si len farbiaci sampon (ale nie ten Palette,lebo toho sa nezbavis), ale ist ku kadernicke a tam ti namiesa slabsi peroxid. Ak sa ti to nebude pacit, tak sa to vymyje. Ked si das farbu, musis si zas odtrpiet do odrastanie.

No ja som tiez brunetka s tmavohnedymi vlasmi a neviem porovnat ci to mame s upravou lahsie :) Myslis tym licenie?

suns

ja si dokreslujem obocie ceruzkou, nie som albinka s pehami a bielymi riasami. Mam troska pehy ale len v lete. Blond ma uz nebavi, vedela by som si nadherne namalovat sede oci ako ma kate moss v jednej reklame rimmel na spiralu, tam ma tmavohnede rovne vlasy, lenze moju blond uz nikdy neziskam spat... uz som si raz na blond nafarbila, len tak som to chcela vyskusat, bola bledsia ako moja povodna farba a 2 roky som chodila ako debil s odrastajucimi vlasami... potom som tie hnusne zlte odstrihla a teraz mam konecne svoje.. len uz zase vymyslam.. Podla mna brunetky to maju lahsie aj s upravou.. ach neviem sa rozhodnut...

Lucinka33

Suns, to je asi individualne. Moja znama je prirodzena blondinka a dala si tmavohnede vlasy, podla mna to nevyzeralo dobre. Bola v nich velmi nevyrazna, pretoze ma aj svetle obocie a ani k pleti sa jej to nehodilo. Ked uz chces ist na tmavo, tak odporucam stmavit aj obocie. No mne sa taketo radikalne zmeny farby velmi nepacia, moj nazor :) Na druhej strane by vsak modre oci mohli naozaj vyniknut.

velvet

kamilkovy odvar je super. Ja si ho robi pol litra-3 sacky kamilkoveho caju. Vylejem to do umyvadla a dopustim studenu vodu podla potreby. A strcim si tam hlavu ako pstros:-) a luhujem si vlasy chvilku.

suns

ma to peroxid, inak by ti to nic s vlasami nespravilo - teda nezafarbilo. Proste urobis si tenke pramienky, najlepsie okolo tvare, kde ti to je najviac vidiet, opakujes kazdy druhy, treti den. A po takych 5, 6 pouzitiach sa ti to minie... na chvilku je to dobre:) ja som to kupila pred vianocami v akcii za 99, inak to stoji 299,- sk

kikuus

presne aj ja by som potreovala o kusok zledit mam prirozdene blond svetle ale v zime mi trosku ztmavnu, rozhodne siich nechcem farbit bo viem co mi to s vlasmi urobilo v minulosti...o tom avone som este nepocula, funguje to?nema to v sebe nejaky peroxid bo ani to nechcem na hlavu davat