byvaly ma pobozkal na ruku,potom uz zmatkoval

Príspevok v téme: byvaly ma pobozkal na ruku,potom uz zmatkoval
sonia

Priblizne pred rokom sa so mnou rozisiel priatel. Potom mi navrhol, ze mozeme byt kamarati, s cim som suhlasila. Naposledy som potrebovala odviest domov a on sa ponukol, ze ma odvezie. Ked sme uz boli pri mojom dome, zastavil a ja som podakovala za odvoz a uz chcela vystupit. On mi chytil ruku, chvilu ju drzal a potom ju pobozkal. Ostala som v soku, ze som az otvorila usta, ale nezmohla sa ani na slovo. Toto robil malokedy, aj to, davno, v case, ked sme spolu chodili. Vyzeralo to, ze aj on je v soku, co to urobil. Zrazu sa zacal mrvit, akoby chcel ujst, ale nemohol a povedal, skor zahapkal, ze uz musi ist, aby sme sa rozlicli. Rozlucili sme sa a ja som vystupila. On nastartoval auto a odisiel. To co bolo? Nechapala som reakciu. Teraz neviem, ci ci mam za tym nieco hladat? Nechcem sa vsak znova popalit. Dakujem.

retanka

Ha, nic v zlom, ale aj ja som mala takeho byvaleho..akurat ze to bolo po 3 rokoch..A ja hlupa som mu naletela, to vies stare city vedia ozit,no a parkrat sme sa takto stretli-bozkavanie a tak (nie sex), a potom som sa ho na rovinu opytala ze kam to smeruje a ze ja nechcem zase sa popalit, ci to chce skusit odznova alebo to berie iba tak alebo co..A on nieco zahabkal..zmatene, ze sa nemam bat....a ha, a odvtedy uz neprisiel a vyhybal sa mi ako cert krizu..Az zhruba za pol roka odvtedy, ked som ho nahodou stretla a mal nieco v sebe, cize bol aj komunikativny, tak sam od seba zacal hovorit o tom "ulete", a priznal sa ze ma len vyuzil, lebo akurat sa na neho vybodla holka, tak potreboval "nemysliet"..A ze "prepac".. Ha..Vtipne.. No mozno v tvojom pripade to bude inak, ale moc by som sa na to nepoliehala..

Najčítanejšie články