Flaky a jazvy po akne

xyxy13

akurat som si dopozerala tu stranku estetic studio v B.B.mate tam toho fakt vela,...skoda ze to nie je blizsie ku nam niekde take dobre studiov okolo N.Z.
a prosim ta kolko ta to vlastne stoji napr.jedno sedenie...

xyxy13

ahoj na tie gely som nemyslela teba,ale toho co pisal a tom aleo vera,ty si to napisala dobre,ze sera...no skusim sa teda ja opytat tej mojej koznej...lebo ona mi ponukla nejaky peeling zo znacky la rosche ci take nieco podobne,ja si musim kupit dva vyrobky pouzivat ich dva tyzdne a potom k nej ist aspon na styri sedenia...

xyxy13

ahoj a ja
kde je to prosim ta u vas?v ktorm meste robia tu mikrodermabrazu?je to niekde o tejto metode nejaka dobra stranka na nete?alebo mas vlastne skusenosti?ak ano,napis prosim,diky

xyxy13

ahoj njurrrr aloe vera mozno pomoze tak akurat na zapal koze a pitie aloe precisti z vnutra,ale jazvicky z toho urcite nezmiznu.
Velmi dobry je laser,ale to je trochu tak povediac dlhsi proces,treba na to viacej sedeni a je to i dost financne narocne...a dalej je dobry aj peeling, ktory ti moze odporucit kozna lekarka,treba sa poradit s nou,ale i ten peeling skor zjednoti farbu,vycisti plet,trochu ju napne..vyzera potom ovela zdravsie...
o inom sposobe ako odstranit jazvycky po akne,ja nepoznam... :(

zu17

na akne je dobry aloe vera gel, skus! Mne pomaha :-) a navyse ma vyborne ucinky aj na akne, zapalenu kozu atd. Skus vygooglit. :-) Pomocou gelu ti jazvy zmiznu priblizne za 1 mesiac, treba potierať 3xdenne