kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

Zvieratká - nenechaj sa nachytať! Každý kto má doma takéto zvieratko si veľmi rýchlo uvedomí,že to bola riadna kokotina si tak skomplikovať život, ale morálka nepustí,musí si rýchlo nakecať do hlavy, aké je to úžasné a hlavne musí bulšitovať aj iných,aby jednak nevyzeral ako hovado a na strane druhej treba nachytať čo najviac neozvieratkovaných,aby sa mali presne tak isto zle ako on...Takže bacha na vec, je to len pasca...

technécium

Ďalšia variácia variácie
ja-ako vieš, že som žena
- to je dobré, správna pripomienka, neviem, keby sa takto chovala každá žena bola by naša zem, pustá
ja- no tak to máš blbé...
- to hej, hlavne keď pôjdeme na to, bude to rýchle,tvrdé a nežné zároveň, ale postupne sa to bude zlepšovať, prakticky už za týždeň to bude...

ksl

Ešte som ti včera zabudla napísať, že som bola v knižnici,vedeckej,a ako som tam stála vo fronte k pultíku, tak som si normálne obzerala aké baby tam chodia kvôli tej tvojej chrakteristike,že v knižnici intelektuálky bez fantázie a so žiadnymi protipohybmi...

ksl

No a nie je labuť vták? Ja už neviem odhadnúť či si baba alebo chalan, prispieva tu kde kto, ale páčila sa mi tvoja charakteristika zdraviu prispievajúci....

ksl

Mám dalšie pokračovanie sms:
ja - ako vieš že som žena?
- Tak vtom som si len typol.Ja mam 29r.A dlho som nemal sex.Tak by som si chcel polyzat pindulku len ma nikto nechce.
Zatiaľ som neodpísala, ale chcela som niečo ako : no tak to máš blbé...