Novy zaciatok

monna1990

Dobre takze 1.kontrolny datum bude 14.2.to uz by mali byt viditelne vysledky,len nepolavit:D dnes
R:cottage cheese a graham.rohlik
D:banan
O:losos so zeleninou
V: Activia+Knackebrot
2,5 litr.zeleneho caju a poobede Snowboarding:D ako vy dnes???

empezada

no baby :) tak ja som si na tu veceru dala musli s mliekom.. a prisla som hladna tak pred pol hodinkou som si dala este rohlik grahamovy.. ale 2 hodiny som korculovala :P a som poriadne unavenaaa.... zajtra idem do skoly.. som zvedava ako to tam zvladnem... a ci budem mat vecer silu cvicit..
inak to s tym datumom je dobry napad.. takze do valentina.. to je mesiac casu a nejake drobne :) krasne.. tesim sa na nase vysledky :)

a este jedna vec.. chcem si objednat trenazer cyklisticky, ale neviem kedy pride.. tuto na okoli nemame nikde predajnu takychto potrieb, tak to ide len objednavkami.. tak mi drzte palce, nech pride co najskoor! :)
pekny vecer :-*

katu5ik

suzen, mozno..ale tentokrat som si povedala ze sa to nestane... po diete planujem pokracovat v hodinovych intervaloch a jest viac zeleniny a ovocia ako doteraz...samozrejme aj varenú stravu a sladke si tiež neodopriem sem tam;) ... a toto je zatial prva dieta pri ktorej nie som hladná..:)

monna1990

Lenulla,zdrava strava a sport je najlepsia cesta,ale ak mas pokusenie,predstav si v mysli samu seba ako by si chcela vyzerat:)

monna1990

Lenulla,strava je zdrava strava a sport je najlepsia cesta,ale ak mas pokusenie,predstav si v mysli samu seba ako by si chcela vyzerat:)

monna1990

katu5ik,aj ja mam novy stepper...vcera kupeny..inak genialna vec,len treba pravidelne aspon 20.min denne...Ja cvicim rano na lacno aspon polhodinku a poobede fitko:)

monna1990

Empezada,ahoj,chvalim ta..dobry jedalnicek,hlavne male porcie 5-6krat denne a sportova akvitiva min.30 min.denne...To sa zvlada,aj ja maturujem tento rok,jednoducho sladkosti len vynimocne...Inak baby,co keby sme si stanovili presny datum...co takto do Valentina?aspon 6% hmotnosti dole?to je realne...drzim vsetkym palceky..ideme na to!!!!!:)))

suzen20

katka ja sa ti cudujem ze si sa dala na mliecnu dietu!uvidis ze po niekolkych dnoch alebo po skonceni ta pochyti neskutocna zravost a zacnes priberat...