Velmi prosim o radu

Príspevok v téme: Velmi prosim o radu
raven

caute
mam s priatelkou pekny vztah uz dlhy cas vise 2 roky ale v poslednom case je to nejake divne ona sama od seba sa na mna nevrhne nevravim ze by to robila pred tym casto ale teras je to este zriedkavejsie ako pred tym...a ked sa jej spytam ze preco musim vsetko zacinat ja odpovie mi ze mne sa neche ale ked ma navnadis tak uz je to o inom neviem co si mam o tom mysliet ona vaha nad tym ci vobec zacat a co ked sa stane tam to a a tam to ....nevem ako ju mam nie ze donutit ale vyhecovat k tomu aby aj ona sama od seba isla na vec bez toho aby som to ja cakal...nevravim ale zase ze pri kazdej prilezitosti sa ma na mna vrhnut to mi je jeasne ze to je somarina ...neviem ako dalej ...tak Vas prosim o radu alebo vas na nazor dakujem

raven

no spravil som to tak chvilu jej to trvalo ale nakonec sa na mna vrhla...vsetko bolo ako ma byt ...a ked som sa jej opytal ze ake to je ked ona zacina ....zidna zmena povedala ze normalne proste si to neuvedomila si myslim

Summer_

yxo no bola to moja hlupost mozno, ale tak on je moj prvy, takze som bola neskusena a nevedela som ako na neho :) asi som si ho fakt naucila, ze sa nemusi ani pohnut ... ale tak aspon to skusim, len musim pockat kym sa vrati o ten tyzden.. dufam ze bude mat abstak a vrhne sa na mna :D hah snivam vsak-?

yxosummer

summer ako si si ho naucila tak mas....budes mat teraz tazku ulohu lebo on vie ze aj tak vzdy zacnes prva ty....

Summer_

niekto ja som mu to vravela, ale raz sa pricinil a potom zase nic :(( neviem ako mu to mam naznacit, preto skusam to, ze ja sa nehnem, a ako dlho vydrzi..

Summer_

A este jedna vec, ja mam s tym este taky problem, ze ked som s priatelom, tak sice chcem ze budeme mat cex az ked sa on pricini, ale vacsinou to nevydrzim a nakoniec aj tak zacnem, lebo ma mooc pritahuje.. tak co mam robit? Potrebujem to vydrzat, aby som zistila kedy zacne on..

Summer_

raven ja by som vylucila to ze ta podvadza, nad tym by som rozmyslala az neskor, ked vyskusas viacero veci na nu.. Ona bola vzdy taka, alebo predtym zacala aj sama? Lebo ten moj bol vzdy taky.. Alebo otazka, nema napr. zo seba nejake konplexi, ako maju baby. Ze si mysli ze ma velke brucho a tak sa citi pri tom zle? Mozno to tak vobec neni, len skusam na to prist,,
Ale nevzdavaj sa este, este par krat skus ci zacne alebo nie.. inak ked mame obaja ten problem, mozeme sa tu aspon podporovat..ja sa s priatelom uvidim az o tyzden, ale potom som zvedava ako to bude,, ved po tyzdni ked ma ani nevidel by mal mat chut, nie? :D