90 dňova diéta - začíname od 12. 1.

mary11

jj presne tak,lebo sa ti tyhc 90dni bude zdat moooc dlho ako ja som tyzden vydrzala potom dost porusila a zas odznova a tak sak mas 90dni jasne ze nitko nevydrzi bez porusenia aj ked si pribrala to zhodiiis

majka_

a predsa len, nechcela by si pokracovat v tom dni, kde si pred tym tyzdnom skoncila? moja mamka ju tiez drzala tu dietu, tiez par dni porusovala, pribrala par kg, ale potom sa k diete normalne vratila a pokracovala, kde skoncila.

a inak vysvetli tvojej mamke, ze nejde o dietu, ze jes vsetko, ale nie naraz :o)

martuša

ahojte ja mam dnes 2 den a som taka hladna,ale musim vydržať no neviem moc receptov nemam tu knihu,vy ju mate?papa

8ala8

ani sa nepýtaj ja som bola chora teraz týždeň som ležala len v posteli. a mamina ked počula že mam diétu a čo mam jesť tak mi uvarila normalny obed. ani pohyb som nemala. lieky som brala. a pribrala som mam 80 :(

mary11

ahoj cem sa ta spytat preco zacinas odznova??to si pribrala alebo co?ja som tjez porusila totalne 3 dni ze jeden som skoor cely den sladke jedla a tak,ale vysportovala somom to takze kila sa nenalepili,len amm stale rovnakok ale uz si davam pozor,a mozem sa spytat kolko si pribrala,??