90 dňova diéta - začíname od 12. 1.

mija80

Ahojte dnes som mala:
R: Pomaranč a mandarínku
D: som nestihla
O: Ananásový kompót
O: asi vlašské orechy
V: možno jablka s nejakým kompotom. Rozmixované bez tej šťavy z kompótu.
To je pravda, že sa nám blíži vodný deň. Som zvedavá či to vydržím. Už v pondelok !!!

lejla777

baby, vy este dodrzujete tu dietu? co sa tu nezastavite..ja mam pocit ako keby som tu bola sama...dnes mame vitaminky, moje jedlo na dnes:
R: jablko
D:oriesky a hrozienka
O:ananas premyty vodou a na veceru este uvidim,ale asi pomarance
neviem ako je to teraz so mnou a vahou,ale dufam, ze to ide dole, drzim sa bez prehreskov...co papate dnes vy baby?

haluz 22

Caute baby cem sa vas nieco opytat:dnes mam skrobovy den.docitala som sa ze mozem jest ryzu.tak som si uvarila jedno vrecko pridala konzervu kukurice nkrajala kustik cesnaku a ako korenie som pouzila kari.lenze som ho dala trocha vela.nemalo by to vadit ze?za skoru odpoved dakujem

lejla777

ahojte,
dnes bolo na rano 2 pomarance a obed budu cestoviny s rajcinkami...ako sa drzite, pistee, som zvedava aj na vase uspechy.

8ala8

lejla777, mija80
babuľe dakujem vam za vašu podporu, ozaj bo ozaj to dobre padne po všetkých tých útočeniach. a no mala som ozaj ťažké obodbie no už je ok a diéte sa znova naplno venujem. a som odhodlana to vydržať a viem že vydržím. nikdy som si tým nebola taka istá ako teraz. babuľe nebojte zvladneme to. a dakujem vam.

suzen_

ala
tym ze rychlo schudnes a potom zase velmi rychlo naberies..sa nazyva jojo ofekt..je to sposobene tym ze dieta alebo stravovanie ktorym si sa riadila bolo absolutne nespravne

lejla777

ahoj ali :-)...ty tam kasli na ne...ty si uplne super :)..prepac, ze sa neozyvama,ale mam trampoty v skole, tak mam vela toho a nebola som tiez pri nete, ja som uz schudla 5 kg, trosku som aj zhresila ked som bola doma,ale neva pokracujem :)...tebe ako sa dari?

mija80

Nezastávam sa nikoho, ale neviem prečo tak útočíte na alu. Mali by sme sa podporovať navzájom a nie zhadzovať jedna druhú. To že pribrala, za to možno vôbec nemohla. Napr. ja za celý ten čas som schudla 1 kg, cvičím každý deň a snažím sa dodržiavať tú dietu. Tak neviem kde je chyba.
Ala nič si z toho nerob, my dve to vydržíme do konca. :-)