je to vaginizmus???uzka posva?

Príspevok v téme: je to vaginizmus???uzka posva?
pomozte_mi

mam problem. pri hratkach s partnerkou (som lesbicka a nemala som este pohlavny styk s muzom) necitim bolest pri prenikani aj viacerymi prstami ale ak chceme pouzit nejaku hracku tak to boli hlavne ak zajde dalej a naraz na miesto kde by mal byt bod G. citim ze som tam roztiahnuta ale len ten zaciatok ked mi nim vchadza dovnutra je bolestivy. poradte prosim

nikitacikita

ahojte, mam velky problem...velmi by som chcela babo, no nejde to, kazdy pokus o sex ma hrozne boli, neviem, ci sa tam vobec uz dostal a navyse mi aj endometriozu zistili...vie mi niekto poradit? Asi som strateny pripad:(

mary-kate

Skúste lubrikačný gél, alebo to robiť pri inej polohe, ja som mala tiež také problémy, a mne pomohlo len to, že som pri tom napríklad neležala ale čupela, tým zmeníš uhol prenikania a už to nebolí, každá baba má iné to svoje, aby sa pri tom cítila dobre. Vo všeobecnosti mi veľmi nevyhovuje sex, keď je chalan hore, áno, bolí to. Ak som hore ja, alebo zboku, je to super.

A inak ak píšeš, že si lesbička, možno sa nevieš pri hrátkach s chalanom dostatočne uvoľniť a preto to bolí. Niekedy sex bez lásky jednoducho nejde, tvoje telo začne bez tvojho vedomia protestovať. S babami si asi hračky ešte tiež nepoužívala?