,,trnutie,,

Príspevok v téme: ,,trnutie,,
krisha

kamosku v poslednom case trapia v noci cudne pocity...ona to vola trnutie. Ako keby ju niekto pevne drzal, nemoze sa pohnut, ani rukami, ani nohami, chce kricat, ale nemoze. Stavaju sa jej doma bezne take veci, ze buchnu dvere, padnu veci zo stolika,svieti sa v izbe, aj ked si je ista, ze zhasla. Mate niekto s tym skusenosti? Ako jej pomoct? Podotykam, ze svatenu vodu uz skusali.

bibiiiiiii

moej kolegyni dcere sa deju take cudne veci,teda okolo nej.Tvrdi,ze lietaju papuce po byte,sufliky sa same otvaraju,vsetko im mizne,bielizen nabytok skratka vsetko.To miznutie ma aj svoje pravidla,napr.konci jesen,zmiznu jesenne topanky atd.Veleke veci su dorubane musia ich vyniest.Tvrdi ze to robia duchovia,uz aj babku podozrievali ktora uz zomrela,no nakoniec to zavrhli,lebo babka ich mala rada a ze preco by im robila take veci zle.No podla mojho nazoru a nazoru triezveho cloveka,to robi ta dcera,lebo je psychycky chora.Ma schyzofreniu,tetaniu a vsetky mozne choroby.No myslim si ze uz by sa mal liecit aj otec aj matke,pretoze toto trpia uz vela rokov.

krisha

oni to maju odjakziva v rodine, stavalo sa to jej babke, kt chodil ,,navstevovat,, jej nebohy manzel, stava sa to jej mame a teraz aj jej. Ja som taka, ze vsetko si vysvetlujem racionalne, ale to co sa stava im sa neda normalne vysvetlit. Napr minuly tyzden vysavala a zrazu jej vypol vysavac, tak ho zapla nic, vytiahla z elektriky, znovu zapojila a nic. Tak to nechala tak, neskor sla pozriet na mobil a tam zmeskany hovor, umrtie v rodine. Na druhy den vysavac bezal normalne...Akoze nechapem.

mata

ono..ked tomu clovek neveri tak si tie veci vysvetli nejak "Racionalne" pripadne si to nevsima.ked tomu clovek veri a velmi tomu prepadne,tak za kazdym šuchotom vidi "ducha". a su aj senzitivni ludia ktori proste vycitia vsetky energie.a to ze existuju vsade okolo nas sa popriet neda,takze je jedno ci veri/neveri. a co sa tyka toho,kto ju navstevuje - pokial vedela vycitit ked za nou chodila babka,a teraz citi ze to je niekto iny,tak to bude asi tak.

a niektore duse sa proste "nakontaktuju" na niekoho senzitivneho,kto ich vie "pocuvat",niekedy od neho nieco chcu,alebo neviem..

krisha

precitala som tu temu. Neviem ci je to poltergeist, nestava sa jej to tak casto. Ale pri tom trnuti, ma obcas taky menej bojaci sa pocit, si mysli, ze to jej babka, kt zomrela, ale teraz v poslednej dobe ako keby za nou chodil niekto cudzi.
Nieje to tak, ze ked tomu veris, tak sa ti to stava?

mata

krisha,precitaj si temu "bojim sa byt sama doma...." tam som trosku o tom pisala... o tom cistci a tak... alebo nema nejakeho poltergeista ??

inak toto ze sa prebudim a neviem sa pohnut sa mi obcas stava,neviem co s tym robit..ale nie je to v bdelom stave,potom zistim ze som spala..lebo sa mi v tom stave napr zda ze prisiel brat domov a pritom nikto nie je doma..