Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

lochneska

Ja ked som začala držat dietu túto.. tak môj prvý ciel bol aby som schudla do jedných riflí, čo som si kúpila ešte minulý rok, a včera som ich konečne zapla :))))))))))

meduska

Džani dakujem za slova utechy . . snad sa aj ja do 17teho zmobilizujem-aby mi to brucho a ja cela-tak netrcala z plaviek . . . :(
Uzi si dovolenku-potom nam napises . . .

džana

Meduska, nevešaj hlavu!!! s tou kamarátkou - vieš, každý má iný organizmus. Ja som mala na strednej takú spolužiačku, čo vkuse, vkuse, vkuse jedla čokolády, mastné šišky a všelijaké nezdravé, kalorickéjedlá a mala ale 45kg!!! a nepribrala ani deko!!! Je ot proste super metabolizmus a schopnosť spalovať... my to bohužiaľ nemáme a tak sa trápime diétami. Ja to tiež flákam ako sa dá!! ale dnes posledný deň pred dovolenkou som sa rozhodla, že musím za každú cenu dať aspoň ovocný deň bez jediného prehrešku, nech sa mi trošku stiahne brucho, veď som už ako v 7-mom mesiaci! :((( A keď sa postavím na pláži k tej kamoške, ktorá má aj s topánkami 50kg, tak to bude bomba :((( Idem ja zachvíľu už na tie posledné nákupy, poobede budem baliť a zajtra odchádzam. Chcela by som vás prísť ešte večer pozdraviť, ale keby naaaahodou nie, tak sa tu držte kočky moje, budem na vás myslieť!!! :)))

meduska

ja som sa dnes pozrela do zrkadla a bolo mi strasne-este aj fotky z chaty ked som videla.....ale som si poplakala-snazim sa vela pit-aby som nemyslela na jedlo-ale nechapem to-kamaratka zje 3 krat tolko co bezny clovek a hlavne vecer a ma 50kg pri vyske 17écm . . .strasne

Džana

Meduska, to je mi ľúto, ja ale posledné dva týždne presne to isté. som strašne pažravá, jem aj to, na čo vôbec nemám chuť... Dnes ráno som sa vážila a mala som takmer 72!! Takže viete si predstaviť moje pocity. Som strašne zvedavá, ako dopadne tá dovolenka. 12dní j- všetko zadarmo - koláče, jedlo, alkohol, pitie... aaaaaaaaaaaaaachhhhhh! :(((

lochneska

Sladkorka: poslané :)
Džanuš, tak držím palčoky.. ja od zajtra začínam riadne natuho.. chcem do konca prázdnin dať dole minimálne 10 kg a ak sa podarí tak aj viacej :))) Uži si dovolenku a mysli aj ty na nás :D

Džana

ako vidím, tak moje dievčatá sa pustili znovu do diéty! :) Teším sa s vami. Teraz len ja sama to flákam... Navyše som ochorela takto pred dovolenkou, takže paráda. snáď to do piatku - soboty dám do poriadku! v sobotu pred obedom odlietam do Grécka - na ostrov Kos, takže sa 12 dní neuvidíme, fňuk... :(( Máme stravu all inclusive, takže bude jedla až-až.. pane bože, normálne sa toho bojím!! :( aj keď si myslím, že viac sa bude "chlastať" ako jesť :))) Bude mi smutno, ale myslite na mňa, hej? :) ja sa ešte do piatku určite ukážem! zatim ajoj .)