najlahsia vs???v trnave a nitre...

dadada123

ksl...aj ja si davam prihlasku na SPU aplikovana biologia, podla teba sa to oplati? a je tam moc chemie? lebo ja mam fakt rada hlavne bio a bavi ma dost a chemia az taak moc ne :)

nemam to rada

No vyborne.. dalsia z radu \\\"inteligentnych \\\" vzdelanych. Ja nepochopim naco sa za titulmi trepu ludia co si aj sami dokazu priznat ze na to nemaju...
Kto ti radil ze na pedagogiku??? Tak ta osobka nech sa spamata a uvedomi si, ze takyto clovek moze potom ucit jej deti.
vrrr. ozaj ma take nieco vie nasvat

moniqa87

tak dejepis by som ti neradila ist studovat, to by si nic ine nerobila len sa biflila roky a udalosti a zblbla by si z toho, ked nemaz vztah k biflovaniu, geografia neviem kde je v trnave asi nikde...
ale, moja kamoska chodi na etnologiu na ucm v trnave a pochvaluje si to, lebo ju to bavi... ale nakolko je to lahke... lahke by to bolo keby ta to bavilo...
predpokladam, ze k matike nemas vztah, tak sa vyhni vsetkym technickym oborom, cize v prvom rade neuvazuj nad mtf

krisha

zvycajne nieje problem dostat sa na vysku, ale problem je, sa tam udrzat. Skus UCM-ucitelske odbory,MTF alebo VS Sv.Alzbety

muskavusku

tak mna bavi dejepis a mozno trochu geografia...z toho aj maturujem a nemam problem sa to naucit a vykecat sa z toho...lenze sa neviem rozhodnut ked si pozriem niaky nazov odboru tak mi to nic nevravi a vobec nemam sajnu ze kam si dat prihlasku ...

ksl

O tom kam berú všetkých sa najskôr dozvieš asi z novín. Ale uvedom si,že teraz už väčšina VŠ berú všetkých,lebo majú za počty študentov peniaze od štátu a potom,ale úplne všetky školy, majú ten 1. - 2. ročník urobený tak,aby nadbytočný počet študentov nimi neprešiel a to je naozaj stratégia takmer všetkých VŠ,vieš ľudí povyhadzujú na takých predmetoch ako je matika,chémia,biológia alebo fyzika. Ja osobne,keby sa mi v Nitre nepodarilo komplet celú skúšku z chémie opísať,tak by som Ing. asi nebola,lebo chémiu ozaj nemusím... Ale paradoxne,po skončení školy robím v chemickom labáku analytičku... Tak ti želám šťastie,nech sa ti zadarí vybrať pre teba tú správnu VŠ

muskavusku

ale ja mam zaujem vyhradne len o trnavu a nitru a proste neviem na aky odbor si mam dat prihlasku ...asi daku pedagogiku vsak tam asi nikto nechce ist...proste sa tam chcem dostat a co bude dalej budem riesit potom