Chcela by som byť detská psychologička čo mám absolvovať?

možnobudúcapsychologička

no to ano poznam babu ktora na zakladnej 1 uplne same 1 a pride na strednu a 3-4 ma.ale ja si myslim ze to zalezi aj od toho kde chodis do skoly na zakladku napriklad v meste sa asi najviac nauci lebo na dedine su taky ucitelia.....no inak dakujem vsetkym ktory mi tu pisu :)

ja;)

je ine ked chodis na ZS a ked ti povie vysokoskolacka ze ma vela ucenia. pre teba je to nepredstavitelne zeby si to zvladla. ale vekom sa ti to bude zdat prijatelnejsie, neboj. teraz by si sa urcite nedokazala naucit to, co 20 rocna baba. to je normalne predsa. takze sa sustred na to, co mas. a ked zvladas osnovy teraz, postupom casu budes zvladat coraz tazsie kriteria.

veronika

presne tak.
oa je dobra na to, ked uz nechces ist dalej a zostanes doma.. mozes robit vo financnej sfere a podobne.
a ak chces ist odtial na vs, tak jedine na ekonomicku - aj tam ti chyba ta matematika dost, alebo na ine skoly pod posmienkou ze sa vsetko gymplacke ucivo doucis.
a oa tiez nie je najjednoduchsia. to ti tiez mozem potvrdit.

veronika

tak na vysku nema hocikto :)

vies, na zakladnej je lahko si povedat... stredna skola je oproti zakladnej ovela tazsia.. a takisto vysoka je ovela tazsia od strednej :)

takze tak ti poviem.
jednotkari mozu mat na strednej trojky a na vysku sa ani nedostat. a jednotkari na strednejc o boli tak tu ledva ledva preliezaju. nezalezi to od znamok.
ale uvidis.. gympel urcite. OA ti nepomoze, ak chces ist na psychologiu a budes sa ovela viac trapit s ucenim ako keby si bola na gympli potom.

;)

super, ja som tiez chodila na OA. no podla mna tam je viac ucenia ako na gympli. no ked chces studovat psychologiu, na gyme by si pochytila zaklady. obchodka je orientovala ekonomicky - podnikanie, uctovnictvo, financie. ja som sa na prijimacky na VS ucila z kamaratkinho zosita z gyma, a bolo toho dost vsetko naraz. na OA sme totiz psychologiu nemali

možnobudúcapsychologička

no to hej toho sa obavam ze to nebudem zvladat teraz na zakladnej coze to je malina ale co na strednej a na vysokej sa strasne bojim :((veronika je to tazke moc?

krisha

a vies co taka praca vsetko obnasa?? Citala si si uz nejake materialy ohladom psychologie? Ja som mala dnes z nej skusku a poviem ti, nieje to med lizat

veronika

obchodnu v ziadnom pripade, to by si sa musela na VS doucovat este ovela ovela viac.
ja ju mam a teraz chodim na ekonomicku. chcela som ist studovat psychologiu, iba chybala mi maturita z matematiky alebo biologia a podobne veci.
a ver tomu, ze na strednej skole je ucenie oproti vysokej skole nic - aj ked to je gymnazium.

možnobudúcapsychologička

ahoj ja :) dakujem ti no na gymnazium velmi nechcem ist pretoze kamoska tam chodi a ma strasne vela ucenia ako keby chodim na vysku tak chapem ze vela ucenia ale na strednej na gympli ze to je hrozne ....takze nevadilo by keby si zvolim strednu aj dajme tomu obchodnu akademiu?