poradte- pokoj na dusi

Príspevok v téme: poradte- pokoj na dusi
kornutik:)

Sice to sem moc nepatri, ale mne ide o dusevny pokoj alebo take nieco a to rozhodne je sucast zdraveho tela... takze zacnem... vecer sa chystam von na discu a bude tam jeden chalan ktory sa mi velmi paci a viem ze aj ja jemu, ale sa pozname len z videnia a este parkrat sme sa videli takto na diskotekach aj sme spolu tancovali, ale sme sa este neako oficialnejsie nezoznamili, ani spolu nekecali, a teraz moja otazka- co ak ma pobozka??? nechcem unho vyvolat dojem ze som lahko ziskatelna a vzdy dostupna, lebo potom co, uzije si a sup so mnou prec a pride dalsia baba na rad, ale tiez ho nechcem odpudit, tak podla vas co mam spravit?? a ktomu maly detail este som sa nebozkavala :)

kissinqa

:D heh,mno ked sa este nechces bozkavat tak sa urcite nebozkavaj...a ked ti pojde dat Kissa, tak sa odtiahni no, ale ak neces aby si vytvarala dojem uplne neziskatelnej, navrhni mu nieco - dajme tomu - ist si zatancovat a tam sa s nim zabav, nech sa chalanisko s tebou fajn citi, a urcite ho to (ze si mu hned neopetovala KissiQa) neodradi :))