muzsky striptiz

:))))))

hmm no mne priatel neisiel robit stripti len prisiel v tangach pred milovanim, ale skoro z toho nic nebolo ked som mala vybuch smiechu:)))
no a nasla som nieco na google ale to skor na zasmiatie :))ň
www.youtube.com

niekto

no uz som raz skusal brusne tance no ale hmm vydrzala to 2 sekundy potom sa prosste uz neovladla no ale aspon som ju pobavil :D

infinity

Hudbu by si si mal vybrat sam,a to taku na aku sa ti dobre tancuje a inak suhlasim s kla.ra,skus si vyhladat chippendale show a nieco obkukaj :),a niekomu to mozno nepripada sexi,no ja by som bola rada keby mi chcel moj priatel spravit striptiz,len to pekne skus,nic tym nestratis,... Bud ju tym neskutocne vzrusis,alebo ju aspon pobavis,drzim palceky,potom napis ako to dopadlo :)

colbert

a to som este zabudla povedat,ze som mojmu muzovi kupila sexy tanga :-) s otvorom na predu.a ked ho "vytasil",samozrejme,ze nebol stoporeny,tak sa mu pipik krutil na vsetky strany :D fakt som skoro umrela od smiechu :DDD samozrejme,ze to uz nikdy nezopakoval :DDD,ale este sa na tom do dnes zasmejeme,teda ja urcite :-)

kla.ra

co ta ta tvoja do toho nuti :) ? si vyber nejaku muznu hudbu, nevrt zadkom, skor rob nieco take muzne..ale vazne, neviem ci to nebude take smiesne, ale skusit mozes :) www.youtube.com

daj do googlu nejake videa z chippendale show...