PRDENIE A SEX

Príspevok v téme: PRDENIE A SEX
pas

ahoj,mam s priatelkou taky problem-hlavne ja!vzdy ked sa niecoho velmi bojim tak sa mi chce prdiet,a ked ma sex tak sa vzdy bojim,ze sa nieco stane-praskne kondom,niekto nas prichyti....
a aj ked viem,ze nas nikto nemoze najst a mame bezpecnu ochranu,vzdy sa mi vyskytne tento problem,je mi to hrozne trapne,co mam robit?!....

barunka

:D Smejem sa od srdca. Raz sa mi dostalo dost vela vzduchu do vadzíny a citila som, ze to pojde aj mächtig raus. Ked uz sa do mna priatel urobil, isla som si to tam trosku poutierat s vreckovkou a vtedy prrd a spleech. Ludia, keby bol slaba natura, tak ma necha. :DDDDD

ksl

Ano lajka,ide o psychiku,lenže to už je na úrovni podvedomia a s tým sa ťažko pracuje.Rozhovory s partnerom tomu ťažko pomôžu,ale súhlasím,že trebalo by odstrániť ten psychický blok.Ale vieš si predstaviť bežného chlapa,ako vedome pracuje na svojom podvedomí? Ja teda nie. Ja som mu tu radila probiotiká,ktoré by mohli fungovať aj ako placebo...

lejka

Fenrir, cervenanie sa je o niecom uplne inom a je to skor zlate ked sa chlap cervena ako odpudive.....
neviem ako ty ale ja si svoje prdy dokazem udrzat na uzde a to podla mna vacsina ludi a ked on pise ze za to moze strach tak co ine to je ako psychika??? biorytmus asi nema naruseny ked pise ze ho nenaduva.....jaj zboznujem ludi ktori spoja dve veci ktore nemaju so sebou nic spolocne a vysmeju nazor druhych bez toho aby o tom nieco vedeli......

fenrir

dobrá rada psychika môže za všetko, tak to potom keď sa budem pred niekým červenať porozprávam sa so srdcom nech na chvíľu prestane pumpovať krv, lebo to teraz nie je vhodné

lajkaa

Vsetci tu riesia tvoje prdy,ale to podla mna vobec nieje hlavny problem.....hlavnym problemom je tvoj psychicky blok....a treba najskor odstranit ten a potom zmiznu aj prdy.... porozpravaj sa o tom so svojou partnerkou ze ta to trapi....a spolu skustne najst riesenie. naprikla sa pri sexe rozpravajte alebo proste zvys aktivitu,,,,,,a hlavne stale a stale skusaj na to prestat mysliet a sustred sa na to co ti robi dobre a nad tym sa zamyslaj vnimaj kazdy jeden pocit.......pripadne by som skusila z toho strachu spravit vzrusenie...je to cele o psychike a je to len na tebe....ak to chces prekonat prekonas to len si nemozes povedat ze to nejde...

ksl

Pas - už som si overila,že hocijaké probiotiká (Biogaia,NutrolinB...) znižujú plynnatosť a nadúvanie.Pochopila som o čo ti ide,že u teba to súvisí so stresom,ale rozmýšlala som,či by nepomohlo znižovať plynnatosť (aj keď na ňu netrpíš) a potom by ti možno v krízovej situácii netrebalo prdieť,lebo by to bolo utlmené... Probiotiká ako také sú v podstate na zlepšenie imunity,takže aj keby nepomohli na prdy,tak by si bol minimálne odolnejší