Jazyk

Poznam to

Nazdar, neviem či je to ešte aktuálne ale ak nie tak možno niekto tiež bude hľadať. Mal som presne ten istý problém. Jazyk stále drsný ako mačka. Všetko sa zmenilo, keď som zmenil stravu. V mojom prípade to spôsobujú najviac citrusové šťavy ale aj iné veci. Vôbec ten humbuk okolo vitamínov je chorí. Mne celý život rozožieral jazyk citrónový čaj, ktorý som pil denne. Odkedy ho nepijem problém sa výrazne zlepšil. Podľa toho čo zjem to trochu kolíše, ale už niesom mačka. Dokáže to vyvolať aj iná surová strava. Ovocia obsahuje alergény a kyseliny a tie ti dokážu postupne "rozožrať" sliznice v tráviacom trakte. A to sa prejavý aj na jazyku. Skús jesť hlavne mäso. Mne to pomohlo. Už po 2 týždňoch by sa to malo prejaviť.

Poznam to

Nazdar, neviem či je to ešte aktuálne ale ak nie tak možno niekto tiež bude hľadať. Mal som presne ten istý problém. Jazyk stále drsný ako mačka. Všetko sa zmenilo, keď som zmenil stravu. V mojom prípade to spôsobujú najviac citrusové šťavy ale aj iné veci. Vôbec ten humbuk okolo vitamínov je chorí. Mne celý život rozožieral jazyk citrónový čaj, ktorý som pil denne. Odkedy ho nepijem problém sa výrazne zlepšil. Podľa toho čo zjem to trochu kolíše, ale už niesom mačka. Dokáže to vyvolať aj iná surová strava. Ovocia obsahuje alergény a kyseliny a tie ti dokážu postupne "rozožrať" sliznice v tráviacom trakte. A to sa prejavý aj na jazyku. Skús jesť hlavne mäso. Mne to pomohlo. Už po 2 týždňoch by sa to malo prejaviť.

neven

mne maju teraz vyberať krčné mandle a na jazyku sa mi tak v zadsie spravili teda zvačsili chutové poháriky citim sa ako keby som mala chlpy v hrdle pretoze ked preglgate tak hybete jazykom a citim to na tom jemnom podnebí hore , ale este som to nemala teraz to mama prvý krát alebo druhy ono to podla mna zmyzne same to su mozno vela najedene z toho co tolko jeme xixix

martin0134

myslim ze od narodenie moc si nepametam ake som to mal ked som bol decko lebo vtedy ma to ani nezaujmalo a ten tvoj priatel to aj nejako riesil alebo nie

blabla

viem o com hovoris aj moj byvaly mal taky drsny jazyk ako macka..asi su to zvacsene chutove pohariky..mas to tak od narodenia al. si ho mal niekedy hladky?

jajajajaj

no moze to byt ja ti verim, moj byvaly mal tiez taky drsny jazyk ako macka.. asi sa s tym nic neda robit ale skus sa spytat doktora to predsa nieje ziadna hanba..