Tampón- niako nejde!!! HELP!!!

Príspevok v téme: Tampón- niako nejde!!! HELP!!!
kraska67

Chcela by som pouzivat tampony ale niako sa mi nedaju zaviest!! pokusam sa o to pri najsilnejsom krvacani, tampony velkosti mini samozrejme, snazim sa byt uvolena, zlboka dycham, ale niako to tam nejd zatlacit!! a ked sa o to pokusam tak to strasne bolii!!! a vyskusala som uz rozne znacky:tampax, ob, bella ... som este panna, ale aj tak by sa to malo dat, nie?? a prstom sa mi tam normalne da ist :(
thx

exotka@wewe

zaviedla som si bez probleov tampon ale nejde mi vybrat a bojim sa ze sa mi ta snurka utrhe co mam robit prosim poradte mi niekto

vveva

zaviedla som si bez probleov tampon ale nejde mi vybrat a bojim sa ze sa mi ta snurka utrhe co mam robit prosim poradte mi niekto

ibge

ahoj je jedno ci si uz mala pohl.styk abo nie, s tym to nic nema, prby krat mi to tiez nesla a poznam vela bab okolo co malo ten isty problem, chce to skusat ROZNE SMERY ked si ho zavadzas, niekedy je dobre ho namazat trosku (nie hocicim aby neboli problemy) pojde to lahsie ale urco treba byt uvolnena

djfhjd-

ja som mala tiez ten isty problem.pokusala som sa o to asi milionkrat-ale neslo to.prvy tampon sa mi podarilo zaviest az po pohl. styku.to vsak neznamena ze sa mas kvoli tomu s dakym vyspat!!treba skusat....drzim palce:))

sofia16

vykasli sa na spoluziacky, kazda sme ina, tak na to nemysli...a do leta mas casu na trenovanie dost, tak pokoj:)))

kraska67

dakujem za rady baby, o par dni to mas dostat, tak sa o tom este pokusiim, aj ked pochybujemm ... akktualne mam tampax s aplikatorom ..
cez zimuuu by mi vlozky nevadili, skor naopak- su mi prijemne, ale cez letooo?to budee strasnee _D ach .... najviac ma ssere ze spoluziacky s tymto nemaju problem, volaktore ani s maxivelkostami