Zlte nechty..

danielaaa

Kypriaci prasok zmiesat citronovou tavou, nechat nechty namocene v tej paste 2 min. a potom to este vmasirovat do nechtov, oplachnut vodou. Ja to takto robievam, pred tym, nez si dam svetly, prievitnx lak na nechty. Po tejto kure su nechty ozaj pekne biele, avsak plati to len pri nechtoch zazltnutych od laku, pri mykoze nechtov nie

paganstorm

mala som v minulosti tiež tento problem, čitala sa že treba použivať podkladovy lak, zvlašť ak použivaš červene alebo tmave laky a to sa mi osvedčilo, odkedy si davam podkladovy už ich nemam zažltnute, ale ak ho poctivo použivaš, bude to skor zdravotny problem, možno nejaka mykoza, navrhujem s tym navštiviť kožnu

- mira

Žlté nechty máš nielen z lakovania, ale aj z problémov s trávením tukov. Hlavne živočíšnych, a živočíšnych bielkovín. Pečeň a žlčník sú preťažené.
Mala by si na dobu 1 mesiaca uplne všetky tuky vylúčiť. A živočíšne bielkoviny nahradiť rastlinnými. Po 1 mesiaci začať jesť malé množstvo olejnatých semienok - 1 lyžicu denne, po čase si môžešať aj malé množstvo panenského oleja a občas kúsok ryby.
Jdz veľa zeleniny, hlavne kvasenej a zelených vňatí.

isabella

ja mam zazltnute od lakov na nechty, kedze ich mam aj tak stale nalakovane, tak ma to nejake extra netrapi, ale viem, ze je to len od laku kedze na koncoch mam najzlttejsie a pri koreni su pekne bielucke... co uz so mnou ked si ten lak neodpustim...