HAK + KONDOM

Príspevok v téme: HAK + KONDOM
miso18

Zdravim vas! Potrebujem aby ste mi pomohli... Moja priatelka uz asi polroka berie HAK Tri-regol, ale este ani raz sme nemali sex bez kondomu..a to kvoli tomu ze sa boji otehotnenia :( Urcite pochopite ako velmi ma to hneva, to ze by sme mohli mat nadherny sex, ale my si ho musime kazit nejakym hlupym kusom latexu! Skuste jej prosim nejako dohovorit, dam jej to tu potom precitat... Dufam ze budete presvedcivy a pomozete mi :) Dakujem

Maryann

Ja s HAK-om moc nesuhlasim,aj ked je to na kazdeho z nas samom.Ak ho tvoja holka uz berie,tak je naozaj zbytocne,aby ste sa branili aj kondomom,aj ked ja som taka ista,stresujem kvoli hocicomu,takze nemam co vytykat.Avsak HAK by sa dlhodobo brat nemalo.Verim,ze zastancovia HAKu napisu,ze s kondomom je to blbe,rizikove,dlho to trva atd.Ked viete ako ho pouzit,tak to riziko je minimalne,a naladu to nekazi az tak moc,ved raz dva je nasadeny,co vam na tom tolko trva?!:-P.Radsej neskodny kondom,ako zaniest si organizmus humusom z tabletiek.

leerka

havlicek, len tak btw, hak sa pouziva na to, aby sa chalan do baby mohol aj urobit, nie aby predtym vytahoval, neviem, kde si na to prisiel....

leerka

ja osobne nikdy nepochopim, naco baby pri hak pouzivaju aj kondom, ved ked ju uziva pravidelne, tak v tom nevidim problem...ja uzivam hak uz styri roky a robime to normalne bez kondomu, ved naco si kazit intimny zazitok a este aj cakat, kym sa ten kondom natiahne je strasne..... a priatel sa do mna normalne spravi a doteraz sa nam ziadna nehoda nestala......takze jej povedz, ze zbytocne panikari....

miso18

Pohlavnych chorob sa ona z mojej strany bat nemusi... Odkial si prosim ta nabral, ze kombinacia HAK + kondom ma pearlov index 1?? Skus sa nad tym zamysliet, HAK ma pearlov index 0,5 - 1, kondom 5-10... Skus si dat dohromady tieto pravdepodobnosti a vyjde ti ohromne male cislo

mircoMY33

ale ona ma pravdu ked chces mat istozu na 99% tak antikoncepcia a ty kondom a stale bude riziko 1% ze otehotnie tak bach na to ziadna antikoncepcia zenska ani muzska neni stopercentna

hak

hak je na to aby aby sa do nej mohol aj kludne ,,vystriekat,, a nie aby ho v pravej chvili vytahoval.. a kondom je tak ci tak nespolahlivi, takze zbytocne si ,,zneprijemnujete,, milovanie..

havlicek

Chvilu jej asi potrva kym zacne verit, ze taka malinka tabletka ju ochrani pred otehotnenim. HAK je takmer 100-percentna, mohla by otehotniet jedine ak by si sa urobil do nej.. Takze ak sa dokazes ovladnut a vybrat ho v spravnej chvili, niet sa coho bat :) Vela stastia!

Piskotka783

Ja beriem uz 4 roky tri-regol a nikdy sme k tomu nepouzili este aj kondom a nic sa nestalo a ani ich neberiem v rovnakom case-z toho nech si saozrejme neberie priklad:) ak ich bude brat pravidelne na hodinu,nebude uzivat antibiotika,ktore znizuju ucinnost alebo ine lieky,nemalo by sa nic stat!vela stastia pri presvedcovani:)

moja skusenost

hmmm , ja som stale verila kondomom, no po sobotnajsej noci, ked nam praskol tak u mna skoncili.. takze ja sa obraciam na pharmatex...