Vyrážka - vytlačiť či vysušiť?

Príspevok v téme: Vyrážka - vytlačiť či vysušiť?
suns

mám také typické predmenštruačné - také tie podkožné, síce len 2, inak mam pleť OK, a mam dilemu - ci si mám dať masť na vyťahovanie - teda takú ichtyolovú, aby mi ten hnis vyšiel napovrch a aby som mohla tu potvorku zlikvidovat, alebo si to mam potierať alpou, aby sa vobec neobjavila a vstrebala??? Zatial nie je biela, ale dala by sa vytlačiť, len to nechcem rozbabrať! Doteraz som to potierala alpou, sú cervene zatial... Len ked ich necham vstrebat, budem to mat zase 3-4 tyzdne cervene a viditelne.. TAK PORADTE, CO MAM ROBIT. Ak si ju vytlačím, zahojí sa to do 2 týždňov? SOS dik

madison

ja mam ten isty problem .. az nato ze nemam menstruaciu este.. nedostala som .. a na brade mam tiez taku .. podkoznu a pripravuje sa podla mna na vystup :D boli ked sa jej dotknem .. a chcela som vyskusat tu ihlu .. TYRUSQA ... citala som ze tu ihlu treba nad svieckou ohriat nech sa zacervena ... a zevraj tak bude vydezinfikovana .. ja som skusala ale scernela :D a trochu odpadlo z konca :D asi zzhorela kus.. podla mna to je blbost s tou svieckou .. ako si mam vydezinfikovat tu ihlu???
a neporusim si tou ihlou kozu??

tyrusqa

a ci sa ti to zahoji?no podla toho ako to vytlacis,ak to vytlacis spravne tak sa ti to zahoji do 3 dni ako mne.kup si najtensiu ihlu v lekarni.

tyrusqa

Lepsie je,ale pockat to "dozriet",kym sa urobi hlavicka.Aby si vedela,kde mas pichnut.Sice by sa tlacit nemalo.Ja som nad tym dlho spekulovala,co je pravda,ale ked som netlacila a davala si masticku od koznej,tak mi to nepomohlo.Pomohlo mi len tlacenie(ale aj tlacit treba vediet):D a kozmetika bioderma na aknoznu plet.

suns

o dakujem - konecne normalna rada. Ako sa mozete navazat na fore do ludi, ktori potrebuju normalne poradit??? ... no comment... fakt dik tyrusqka za radu! :)

suns

tak prepac, ked si precitlively/a; neviem, co je na tom hnusne, troska je to detailnejsie opisane, ale co uz! Kazdy to uz zazil, tak sa tu nehraj:D tvoj priateľ/priateľka je asi mimozemšťan, keď nemá žiadnu vyrážku, čo i len malinkú na chrbte, alebo kde... ach jo... *PARDON*