špirály DERMACOL

lilly2

pre lll: aj tak by som si vybrala magnum. Ja mam jemne riasy. Nie je ich malo, ale fakt su jemne. A ta collosal je o dost tahsia,teda aj ked pouzivam klistiky,tak ich viac zatazi a vytocene potom kratsie drzia. Tot moja skusenost

lll

lilly2: ja sa tiez rozhodujem medzi collosal a magnum a keby sme zabudli na to,ze collosal sa drobi a porovnavali by sme len ten efekt(hned po naneseni,ked sa este nedrobi)-ktora spravi lepsi objem,dlzku...tak ktora vyhrava????

lilly2

ja ak porovnam, mala som collosal aj magnum lashes, a u mna vedie magnum. Je fakt dobra a nedrobi sa. Collosal sa mi po niekolkzch hodinah drobila pod oko, a teda fakt to nevzyera dobre.

machulka006

predlžovať predlžuje a 9x väčší objem podľa mňa nespraví žiadna špirála na svete, ale spraví objem ... :) šak vyskúšaj...

machulka006

collosal volume je celkom v pohode, ja som s nou spokojná, mne dosť natočí riasy, jediné čo sa mi nepáči že sa po pár hodinách začne troška drobiť... inak v pohode... :)

lll

ellite lashes ma moja kamoska...je to taky priemer
,podla mna magnum eyes je lepsia,ale najlepsia je asi long lasting www.dermacol.cz
-new/dc/katalog/htm-sk/dekorativni-kosmetika/fsb-s k.htm
inak ta collosal volume je aka?lebo ma celkom zaujala...