Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapcha, pomoc bojim ze umrem

paulara

@maminka45 s nikym sa tu nehadam, len som vyjadrila svoj nazor lebo uz ma to nebavi vsade citat len o tom istom. clovek sem ide, lebo si mysli, ze sa dozvie nieco lepsie a ucinnejsie a zase len to iste:-(:-/ napriklad vidis, ani pomaly neviem ake prasky sa tu spominali, kedze som sa k nim nedostala:-(

maminka45

len sa tu prosím vás nehádajte, nevedie to aj tak k ničomu! každému predsa vyhovuje niečo iné! niekomu pomohli tie spomínané prášky o ktorých tu diskutujete a iným zase úplne niečo iné. nemôžme nikoho nútiť do ničoho. každý má slobodné rozhodnutie!!!

paulara

@mjanik super, ze tomu veris ale nie su vsetci ako ty. moj nazor na cinsku akupunkturu nie je dobry a radsej nebudem ani opisovat preco, lebo by tu boli same nadavky a to sa sem nehodi.

ludia nedajte sa na to nahovorit!!! neoplati sa to!!!

mimwi

Ruth210: Ak ti to vôbec budem vedieť vysvetliť:-D No ešte som u nej nebola, takže nemám nič nové. Budem si to pamätať;-) A áno, rýmuje sa to, si šikulka, keď vieš takéto rýmy skladať:-D:-D Len tak ďalej;-):-)

ruth210

mimwi zisti a potom mi to mozes odborne vysvetlit, ked ti to doktorka dobre povie:-) nie je zaco, rada som pomohla. tak pamataj na to, ze ked budes mat zapchu, tak si kup f.x.passage sl a zapchy sa rychlo zbavis:-):-) to sa celkom aj rymuje, no nie? :-D:-D hehe

robinka

Ty si fakt myslíš, že tá tvoja slávna akupunktúra pomôže na všetky problémy, keď to všade píšeš???

mimwi

Ruth210: Škoda, myslela som, že mi to budeš vedieť vysvetliť. No nevadí, zistím možno od doktora. Aha, tak to je. Tak už tomu rozumiem. Iné preháňadla majú iné zloženie a preto potom mnoho ľudí ma problémy s "lenivým črevom". Dobré vedieť, že keď tak, tak iba tieto si môžem kúpiť. Ďakujem ti;-)

ruth210

mimwi presny dovod preco to tak je ti neviem napisat, kedze nie som odbornicka. citala som to v pribalovom letaku a aj na internete tak preto to viem! s tym lenivym crevom to je pravda, lebo tieto prasky funguju na principe zvysenie obsahu vody v creve a preto vlastne nedrazdia crevo.

lilia57 nie, nieje to pre mna problem. v pohodicke:-)

kmina ved uz to neriesim, neboj nic:-) ja iba 4 tyzdne, kedze uz potom som sa citila dobre a chodila som aj pravidelnae na velku potrebu. uz nebolo treba pokracovat v piti toho prasku, kedze uz som zapchy vobec nemala.