Potrat.....

Príspevok v téme: Potrat.....
zufala kamoska

boze ludia poradte mi co mam povedat kamoske prave dnse sa mi zverila ze je v stvrtom mesiaci tehotenstva ale ona ot dieta nechce a pravidelne sa bucha do brucha ma uz nanom modriny moze tak potratit?? nechcem aby si ublizila ale neda si povedat moze sa tomu dietatu v 4 mesiaci stat daco ked si tak silno pestuje do podbruska??? ma ho uz dost nafuknute a proste aj test ma pozytivny setko len ona ho nechce a stale sa bije moze tak potratit?? prosim surne povedzte mi ci je mozne ze potrati diki moc

zufala kamoska

presvedcila osm ju aby si co najskor spravila test budem s nou v stredu a kupim jej ho ja tak v stredu ho spravi potom dam znova vediet a ak nemusi byt tehotna kao to ze ma take nafuknute brucho a ma uplne vsetky priznaky uplne uplne vsetky?? ved z psycyky ti nemoze narast brucho nie max tak kramy nedojdu

Lucinka33

Hm, tak mohla otehotniet aj z tych "kvapociek lasky". Ale podla toho ako to opisujes, je to dost nepravdepodobne, ked to do nej ani "nestrcil". Nech ide k doktorovi, ved mozno ani nie je tehotna. Tie priznaky mozu byt aj ineho povodu. Psychika vela robi. A nech si spravi este aspon jeden test.

zufala kamoska

otec? ten sa nanu vykaslal sak ako inak...tu ide oto ze on ako mi povedala to donej ani nestrcil ani sa donej priamo nevystriekal...sama nechape ako je tomozne ale fakt robila si uz test ma ho pozytivny aj setky priznaky a hlavne to brucho no proste je to 100% preto sa teraz bije lebo je zufala lebo ani pohlavny styk poriadny nemala povedaal ze bol v nej len na chvilku ale ze nic nepustil ale citila mokro to bol podla nej len ten vytok comaju chlapi pri vzruseni...a som tu citala jedna bab otehotnela aj z toho tak ona si mysli ze takisto aj ona...no proste des

Lucinka33

A co otec dietata? Na to, ze nema financie mala mysliet skor ako otehotnela. Len nech nerobi sprostosti, adopcia je v jej pripade asi najlepsie riesenie.

zufala kamoska

no ja sa teraz k rodicomm nedostanem ona je vecsinou sama odma rodicia su rozvedeny a chodia do zahranicia ked su odma je to fakt zazrak to je taka rozhadzana rodina nemam icha ni ako zastihnut preto je aj ona taka cudna ked ani nevie co to je laska rodicov ona sam to ma tazke a vie ze ked si ho neha nebude mat nai financie nai nic nato aby ho uzivila...tak jej aspon nenadavajte:(

Najčítanejšie články