Klub Alverde maniačok

ATB

viete niekto poradit nejake sampony podobne zlozenim alverde samponom?moje haro si uz zvyklo na alverde,nemenila by som ani,ale som v zahranici a tu alverde nedostat :(
teraz skusam sante,uvidime co to spravi..

michaella

Asi hej, ja som váhala či ich mame nekúpiť pod stromček, ale nejako spolu neladia... Ale tie linky ma dosť zaujali, iba som nikde nenašla cenu... tak som to nechala tak :)

rew

hmm. tak potom to nemaju vo vsetkych predajniach asi.. vsera som bola v inej a po niecom takom ani chyru.. :) no na mna dost divne kombinacie tych farieb :) ale keby boli aj mono tiene taketo matne bolo by fajn..

michaella

To tam majú už pár týždňov, celkom zaujímavé farby tých tieňov aj gélových liniek, páči sa mi, že k tomu majú aj štetčeky. Len či budú aj také dobré ako vyzerajú :)

rew

davam do pozornosti ze som prave v DM zazrela novy pultik s dekorativnou kozmetikou :) stvorfarebne ocne tiene, farebne gelove linky a ruze

kaciatko_7

respect: :D no určite, viď môj príklad:

Uvediem napríklad z rady Oriflame Kids - Bubble Bath - Bublinková pena do kúpeľa:
Podotýkam, že je určená hlavne pre deti!!!

Zloženie:
Sodium Laureth Sulfate - silne dráždivý tenzid
Parfum - vôňa vyrábaná synteticky
PEG-150, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides - polyetylénglykolový derivát - na ich výrobu sa používa karcinogén ethylenoxid
2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL - konzervant, ktorý spolu s umelými farbivami patria medzi najškodlivejšie syntetické látky v kozmetike
Podľa mňa jediná čistá látka v tom produkte je voda
- alebo v mydlách, v niektorých sú uvedené až tri umelé farbivá. HUMUS!!! Vraj prírodná švédska kozmetika :D

michaella

Tak pridám aj ja svoje najnovšie skúsenosti :)

Tá zubná pasta je fajn, len nevýrazná, ale keďže je to alverde, tak je to v pohode.

Ďalej používam olej proti celulitíde, neviem či redukuje celulitídu, tú moju takmer vidno nie je, ale mám po ňom veľmi jemnú pokožku.

Pleťová voda s liečivým bahnom, je tiež dobrá, mám aj čistiaci gél, ale nepoužívam to pravidelne, tak o výsledkoch hovoriť nemôžem.

Mama si chváli krém - ten vitamínový proti starnutiu od 30 rokov, celkovo si myslím, že krémy alverde sú super, len pre svoju pleť neviem žiaden nájsť.

Ešte by som spomenula lesk na zväčšenie objemu pier... Samozrejme, že ten efekt som nevidela, ale vôňou mi pripomína tic-tac :)

anjelik9

ja mam taku guličky s modrym vrškom pekne voni ale asi len minutu :P a potom to necitim a nevydrží dlho ale kedže som si to kupovala len tak ked som doma nech na seba necapam ten humus aluminiovy tak sa nestažujem...tuhe mydlo s vôňou granátového jablka krásne vonia a pekne pení (mam aj sprcháč čokoláda mäta a to pení málo rýchlo sa mi míňal takže som nahradila tuhym mydlom)... masku na vlasy tu s ibistekom ta je tiež v pohode pekne voni hladke vlasky su po tom...šampon na vlasy na lupiny šalvia a breza po tom ma hlava svrbi a nedaju sa mi po tom rozčesat vlasy :P takže ja radšej niečo so silikonmi alebo dat potom balzam na vlasy...telove mlieko aloe vera oliva je v pohode ale na mna malo mastne teraz cez zimu takže ho používam len po holení...ustnu vodu som videla v dm letaku tak chcem skusit a chcela som sa spytat či maju aj pastu aaa vidim že hej tak budem mat čo skušat najbližie :)

nikolka:)))

zatial pouzivam len zubnu pastu a ustnu vodu a som velmi spokojna. o chvilu sa dam aj na zvysok, tak som zvedava :)