Botox - skusali ste?

RNG

botox=botulotoxin je jeden z najsilnejsich jedov na svete. Na neurotoxicke ucinky, tj poskodzuje nervove spojenia. Ked prerusis nervove spojenie, vacsina svalov sa uvolni a tym sa vrasky vyhlkadia, Samozrejme len na cas, kedze telo sa bude snazit nervove spojenia regenerovat.
Nechapem , ako to mohli povolit pouzivat, ked je to taky strasny jed a nie je to na zachranu zivita, len na odstranenie vrasiek, ci je mozno dosiahnut injekciami hyaluronickej kyseliny, kolagenu alebo vlastneho tuku, ked je uz niekto tak strasne citlivy na svoju perfektnu bezvraskovu tvar.
A potom sa nechaju potetovat a dopichat roznymi piercingami, to uz je naozaj krasne!!! A hrubo sa pokryju nake up-om, (najnovsie mineralove bahno ci hlinky, aby bola koza dokonale pridusena a otravena.....

delphia

ide o nosovo-ustnu (nasolabialnu) ryhu, ktora je vacsinou hlbsia a vyplna sa vyplnami. ak je to len vraska (vzhladom na tvoj vek este moze byt, ale vekom sa bude prehlbovat)da sa ju riesit aj botoxom

galilea

no nie som az tak zas na tom zle ze by to boli ryhy je to vraska iba zatial mam tie spominane "vecka" a za nimi su dve dalsie vrasky s toho ze ked sa smejem sa mi robia nie jamky ale ciarky :( a to mi teraz vidno aj ked som vazna tak neviem ci sa pojdem poradit s odbornikom alebo radsej pockam a kupim spominany krem neviem vy by ste co robily ?

delphia

botox sa aplikuje aj na dolnu cast tvare, ale len na jemne vrasy. ak ide o ryhy, tak tam treba dat vypln bud kyselinou hyaluronovou, alebo vlastnym tukom

galilea

aha to som nevedela ze botox len do hornej polovice,dik
a vysvetli mi preco nechces ist k ocnemu ?no tam by som sla skor ako si dat napichat botox predsa zrak mas len jeden,ci nechces nosit okuliare? predsa existuju aj kontaktne sosovky !a potom by som sla kludne do toho dat si napichat botox ked vsetci vravia ze si mrzuta,preco nie?!

muc

zuzu:
- kys. hyalurónová,
- netrap si svoje oci a chod si pre okuliare. este nejaky cas budes svoje oci potrebovat...
- zajdi s vraskami za plastickym chirurgom

zuzu.

a ešte nemáte skúsenosť: ja mám tie vrásky z toho, že krčím čelo, lebo trošku zle vidím. a k očnému nechcem zatiaľ ísť. No a keď nebudem vedieť pokrčiť obočie, čo potom???? bojím sa toho, ale už aj v práci mi hovoría kolegyne, že čo sa hneváš??? a dnes riaditeľ, čo sa veľa spolu nerozprávame, len pracovne, že čo mi je, keď sa tak mračím? či som nahnevaná ? ( a dodal, že dúfam, že nie na mňa?) a mám 33 rokov. išli by ste do toho?

zuzu.

galilea- botox sa odporúča do hornej polovice tváre. do dolnej sa pužívajú výplne ako kyselina hyuciruonová( asi som to zle napísala ale len tak pre orientáciu). ja mám hlboké vrásky medzi obočím, ale v okolí galanty som nič také nenašla. ale je pravda, že sa bojím.

galilea

baby ja mam okolo ust,no vlastne to je od nosa dole k pere to take "vecko"ked sa usmejete to ma asi kazdy si myslim len mne ich uz vidno aj normalne ked som vazna tu vrasku tam mam a dost hlboku,mam skoro 30,co by ste mi poradily?ci zatial len nejaky kvalitnejsi kremik?ci ?