acnecover make up

srnka

už len keď viem že je to Dermacol tak by som ho používala... skús si nájsť radšej nejakú inú značku pretože Dermacol zvykne dosť dráždiť a ešte keď hovoriš že nemáš až tak problémovú pleť tak si nájdi make-up ktorý ti bude dokonale vyhovovať a nie sa len podobať určenie make-upu na tvoju pleť...

fialka_4

lujianka baby tu na fore pisali,ze si beru z lekarne...
tam to zadarmo davaju...
tak som sa bola na to s kamaratkou spytat
a dostali sme aj my :-)...
maju to v kazdej lekarni

dianocka :-)

dermablend som si dnes zobrala vzorku,aka nahoda...
a je uplne super ale zase tmavy na mna...
posobi na mna velmi kvalitne,uzasne kryje
teraz pred hodkou som ho mala na tvari...
ale zsa citala som aj od niektorych bab ze im to nevyhovovalo...

lujianka

dianocka no tento acnecover teraz skusam lebo som pocula ze je dobry..tak uvidime..a neskusala si dermablend? lebo aj ten ze je dobry tak mozno nabuduce vyskusam ten, no ja som uz skusala gabrielle salvete ten touch ci ako sa to volalo ale ten mi vobec nesadol, skoda penez, potom od astor taky s pumpickou a dost ich uz bolo..ale zatial ani jeden na 100% mozno sa mi pacil len Lirene-city matt ten je celkom dobry..

dianocka :-)

lujianka a ktory je to ten tento co si si vybrala?
vies co mne tieez,som moc bleda a tazko sa mi zhana moj odtien...
ja stale len skusam a skusam,ale uz robim pokroky...
mam teraz od oriflamu matt control alebo tak nejako sa vola a ten je vyborny,teda kryje dobre a je aj bleducky aky potrebujem,...
a ake znacky si uz vyskusala? :-)

lujianka

dianocka tak vyskusam uvidime, ja som sa rozhodovala dnes medzi tym make up cover a medzi tymto nakoniec som si tento vybrala ale aj tak rozmyslam ze zajtra si behnem aj ten cover kupit a mozem vyskusat, lebo ja som ich uz tolko mala a a ani jeden mi poriadne nesadol