Kto mi pomoze schudnúť - som tucna!

pipinecka5

jak som uz povedala mne cez den nechuti a vecer ano a vody pijem dost minimalne 2l myslim ze zacnem s tym cvicenim takze teraz sa VAS pytam ako by som mala cvicit ako casto a ako dlho

katie29

musis pravidelne cvicit a pravidelne jest, musis nieco zmenit v strave, lebo telo je teraz zvyknute na urcitu stravu a ked ju zmenis k lepsiemu, tak urcite zacnes chudnut a ked k tomu pridas pohyb, tak neboj kilecka pojdu dole. Ja som tak schudla 10 kg

katie29

Ahoj pipinecka 5 a ahojte vsetci. Podla mna mas normalnu vahu, ja meriam iba 160 cm a vazim viac ako ty. Vsetci ti tu davaju dobre rady, okrem toho kto ti ponukal tie lieky alebo nieco podobne na chudnutie

jalla

jasne,ze to nie je normalne...cez den telu nedas takmer ziadnu vyzivnu stravu,tak si to samozrejme pyta,najviac si telo pyta ziviny prave poobede
je tolko sposobov,ako sa zbavit par kg..stacia lahke ranajky,ovocie,zelenina,nejaky mensi obed a max do 17-tej hodiny nejaka lahka vecera,napr. zeleninovy salat,vecer nejaka dlhsia prechadzka,napr. so psom a kila od teba utecu na mile:))a samozrejme strasne dolezite VELA VELMI VELA VODY,vela vody zrychli metabolizmus az o 30%,ale nieze teraz vypijes 8 litrov:))

tanicocka

ano je to normalne ked cely den hladujes tak sa cudujem ze len jednu zjes
musis mat pravidelnu stravu male porcie a nebudes mat takyto vlci hlad
skus aj cvicit a ani sa nenazdas a bez hladovky budu kila dole a ziadny jojo efekt a ani navaly na celu cokoladu

bambulos

tak to je zle ze cez den nic nejes, praveze by si mala hlavne ranajkovat a jest aj cez den, poobede a vecer uz pomenej

pipinecka5

len ja nwm jak dat tie 2-3 kg dole lebo cez den skoro nic nejem a ked pride vecer ziem sama napr. celu cokoladu je to normalne?????????????????????

ninka 255

nevymýšľaj, podľa mna máš dobrú váhu, nejaké 2 kilečká a je to super.len neskúšaj nejaké lieky ako ti tu ponúka radodoplnky.mujú strašne veľa nežiaducich vedlajších účinkov.pridaj trochu pohybu a racionalnejšiu stravu.

bambulos

no moja ak mas vahu 61kg pri vyske 168cm, tak si normalne tucna, to ja v tvojom pripade by som urcite ani vonku nevysla, sa ukludni, urcite tucna nie si, akurat ak chces, tak si mozes telo spevnit cvicenim, ja mam vysku 168cm takisto a vazim 68kg, tiez sa pokusam schudnut ale urcite si nemyslim ze som hrozne tucna, ja keby som mala 61 kg vies co by som za to dala? :-)