Su tanga nezdrave?

alzbee

jaja:) tu nejde o umyvanie a neumyvanie :)) ide o to, ze ked ma baba normalne nohavicky, respektive tie sortkove, tak je ovela mensia pravdepodobnost, ze sa ti feklane bakterie dostanu do posvy, pretoze nemas pasik zaryty v zadku, ktory sa pri sedeni, ci pohybe moze lahko hybat a dostat bakterie do susky...ale ja sa tiez citim ovela pohodlnejsie v tangacoch, v podstate ich nosim stale, ale teraz v zime citim, ze mi je zima na zadok :D

jaja:)

Ked sa neumyvas ta je ejdno ake mas gace :D:D tanga neskodia ja ich nenosim ale mali sme o ich noseni prednasku :D:D:D

zu17

su urcite nezdrave, ja som sa uz tiez presvedcila a takisto nie su zdrave ani nohavicky z umelych latok - su nepriedusne a hned sa mnozia bakterie... a k tym tangacom...gynekologovia by vedeli rozpravat! =D Tangace su jedinecna cesta, ako sa bakterie zozadu dostanu velmi lahko dopredu a o infekciu mas postarane! :-/ Ale ak mas prijemneho a sympatickeho gynekologa...a rada by si ho navstevovala castejsie... :-D

slobodna

na chlapoch sú aj tak najsexi trenky !-) Tangá na mužoch mi prídu absolútne antisexi brrrr :-) Určite nie sú tangáče vhodné a zdravé ak ich nosíte každý deň a absolútny horor keď ich nosia také 14 ročné baby- zo zdravotného hľadiska.

Fallo

ale tanga a slipy-je to uplne to iste :)
Tlaci alebo netlaci to rovnako a da sa to ak si clovek kupi o cislo vacsie alebo o dve :)

xxxx

pre muzov su vsetky oblecenia co tlacia na semenniky nezdrave. Mozno tango caj je zdravsi. Aj tango tanec je zdravsi pre tych co maju sedave zamestnanie a necvicia.