vyhodila som muza pred porodom

Príspevok v téme: vyhodila som muza pred porodom
nika111

koncom marca mam rodit.... pri manzelovi som stale len plakala, myslim ze aj posledny odron sa sprav k zene lepsie... a to ma 3 vysoke skoly... vcera to vyvrcholilo tym ze som zistila ze ma na pokeci nick a pise s dievcatami ako slobodny a vola ich si na oravu odpocinut.... ked som mu to povedala este mi vynadal ze si len pise a fotky preposiela a ze co som im tam ja popisala... robi tam so seba milionara pritom pouziva moje auto a byva u mna... a moc mi ani neprispieva, skor to taham ja... len sa bojim lebo tu nikoo nemam a budem rodit

dd

ja som podla zofky asi "typicka"zena :D..u kadernika som tak raz za pol roka, ked som si brala manzela, tak mal na konte tak par stovak, do obchodov s jedinou kamaratkou sa dostanem tak raz za stvrt roka, aj to len na 2-3hodinky..ine kamaratky tu v meste este nemam, kedze sme sa sem dostahovali v sept.2008, takze klebetit ani nemam s kym..jedine, co na mna sedi, ze otravujem svojho manzela :D..ale on je cely rad ked ho ja otravujem ;) :P!

_Marek

zofka teda urcite nie je zena.doriti chlape ked sa chces hrat na zenu aspon si zisti ake naozaj su.Ja takto zeny neskatulkujem aj ked mi tie vase dlhe nakupy vadia.Mna to vobec nebavi.

zjuzjika

zofka ak si teda nahodou zena, co sa mi tiez neak nezda, tak len tolko, ze .... ja si chlapov podla konta nevyberam, lebo na to nemam dovod, mozno preto , ze na to nie som odkazana a furt sa nevonackujeme niecim a hlavne robime my zeny uzitocnejsie veci ako flakanie sa op neakych obchodoch.....mozno si ty sama taka, tak podla seba sudis.....a podla seba sudim teba, ze?

mandarinka

akoze zofka - tak to je uplne jasne, ze to pisal chlap, ved to bije uplne do oci... tie slova a frazy, co pouzil...a urcite nejaky zamindrakovany ako hovado.. alebo aj sam hovado, aby v tom chudacik nebol sam..

zofka

Stale sa len smradime vselijakymi vodickamia presedime kopu casu u kadernika.Bavime sa o nezmysloch a zavidime jedna druhej.Muzov si vyberame podla konta a je nam jedno ci su zenati.alebo nie.Furt sa len flakame po obchodoch a otravujeme scojich muzov.

zjuzjika

preboha zofka ot si aku kravinu napisala, to ze si da zena kratku suknu a hlbokyu vystrih est eneznamena, ze ide rozbijat niekde rodinu a balit zenatzch chlapov.... da si ju preto, lebo chce. to co je zase za sexisticke nazory...nehnevaj sa,ale ako zena mi tiez neprides a ak ano, tak taka , ze ti muza ukradla neaka pipka s vystrihom a minisukni

_Marek

a ze vraj zeny drzia spolu.
technecium tak teda dufam ze ti bude rozumiet.mas clekom vtipny pristup ku vstekemu.
nemam ten pocit ze ked si da moja zena kratku suknu hned chce rozbijat rodiny.