Páči sa vám parfém Little dress black od Avonu?

primasen

Mám rada tú vonu, ale radšej si kupujem už kvalitnejšie drahšie parfémy, ktoré na notino ani tak drahé nie sú, napríklad versace a pod.

marleeen

ja ho mam tiez, ale na den pouzivam zasadne nieco jemne a nieco skor sviezejsie. Takze mne povodny vydrzal velmi dlho a kupila som si uz novy,ale pouzivam ho fakt iba na vynimocne chvile na vecer, ked idem na romant.veceru a tak :-) Nemyslim na vecer-ako na diskoteku alebo tak, tam sa hodia zasa ine vone. Je to pekna vona, ale je pravda, ze to netreba s nou prehanat, lebo je dost tazka, tak len obcas a malo :-) Niekedy menej je viac :-) ps mam 25r

dd

ja mam od Avonu Be Spontaneous, dostala som ho od maminky a pomahala jej pri vybere moja onedlho svagrinka :) a velmi sa mi paci :).

vsevedka

Každý parfém sa rozvinie na každej nositeľke vône inak.Tak tento ja moc nemusím, ja si ako alergik nejak intuitívne zacítim potenciálny alergén.Ale z Avonu mám vcelku rada Treselle.Do kabelky nosím malú 25ml Light Blue od Dolce Gabana.Myslím, že pre mladé baby ako ste vy by sa lepšie hodila Ocean Lounge od Escady.

monica

Je dobry ;) Taka tazsia vona na zimu akurat :) Pre damy v oblekoch ;) Na zimu by bola asi prilis tazka :) Ale mne sa velmi paci a pouzivam...

izaura 34444

JA SOM SI HO KUPILA LEBO SOM CHCELA NIECO MALE DO KABELKY ALE POUZILA SOM HO LEN RAZ NO PROSTE HLAVA BOL TO JE A PRESNY HLAVA BOL MAM AJ S VONAVKY OD JEAN PAUL GAULTIER TIE ZENSKE TELA CO SU TEN ORANZOVY TO JE HLAVA BOL A TIEZ OD MARCO POLO TEN RUZOVY TO JE MAXI HLAV ABOL NEVIEM ASI JE V NICH NIECO S COHO MA ROZBOLI HLAVA NEVIEM OSTATNE PARFEMY CO MAM MI NEVADIA

izaura 34444

NIE JA SOM HO MALA URCITU DOBU A NAKONIEC ZACAL DIVNE SMRDIET TAK SOM HO VYHODILA ONO KED SA S NIM NENASPREJUJETE A ZE JE TO VYPRCHANE TROSKA NA NIECOM TAK JE TO DOBRE ALE INAK NIE

violka

Ja ho tiež používam mam 22 rokov. Chcela som vedieť aj ine nazory. Lebo raz som mala parfém už si nepamätám značku , mne to velmi pekne voňalo, ale niekto povedal, že fuj aka ťažka vôňa. Tak som ho prestala používať. Teraz som si kupila tento Little dress black a ešte aj Inciadensence.