Hľadám niekoho kto vie písať slohy.

panča

tak len mala rada- aby si zachovala uvahu, musis si v texte klast otazky...o kraji, kde zijes, musis pisat sama, inak je to o nicomn.Otazky typu : preco tu zijem, co u mam rada, co sa mi tu nepaci, co ma tu drti, preco by som tu chcela(nechcela )zostat zit...naozaj ich tam vloz..nezabudni na otaznik..pojde to samo. Z vlastnej skusenosti Ti povie, ze ludia bud miluju alebo nenavidia miesto, kde ziju..dufam, ze si stastrna, tam kde ziujes a tak bude vyzerat aj tvoj slh

alenocka007

Zdravím, potrebovala by som Vašu radu alebo aj pomoc ak sa dá. Témy : Otvorenie maturitných skúšok a 50-te výročie školy oba majú byť písané formou prejavu. Do 10.1.2011 budem rada ak sa ozvete. :-) Ďakujem.

leo

Ahojky, takze ja som tiez taky mensi antitalent do slohov, ale nastastie mame 21. storocie a internet pomaha vzdy. Radim ti stranku www.akopisat.sk a ked si uz fakt nevies rady, tak si daj sekciu ghostwriting ...mas original a ziadna profka nanic nepride :D

la femme

a aky zaner to ma byt?
ja som vlani na maturach pisala podobny sloh len s jozefom makom...mala som to za 100%.slohy pisem dobre...neviem ci si citala tapakovcov ale predpokladam ze mas aspon podrobne pozistovane o com to je.skus porovnavat seba resp.nieoho koho poznas.hladaj suvislosti alebo naopa protipoly...

ewinka

tAPAKOVCI V NAS... A MIMO NAS... :) to bola tema na sloh teraz na mature... ako ja neviem do ktroej triedy chodite... ale co keby ste "pohli" rozumom a napisali si same??? a vyhovorky.. nemam cas, lebo mam ine predmety...blbost...