Delena strava

katka26

Ahojte dievcata ... no vahu som stiahla na 73 kg ...tiez prestavam so vsetkym necham tomu volny priebeh, citim sa dobre ...tak preto polavim trochu, ale chcem sa samozrejme kontrolovat ale tak normalne, vecer nejest extra a cez den normalne ... uvidime co to spravi a predsa uz rozne ovocie zacne .... tak snad to pojde ... uvidime, ale v podstate nevarim obedy doma tak ze k mäsu zemiaky alebo ryza, u nas to ostalo zauzivane tak ze automaticky salat robim k mäsu a pod. uz nam ani nechyba taka ina kombinacia...tak aspon to no ... skusky mam teraz v stredu buducu posledne dve naraz v jeden den a konecne mam pokoj, kedurobim som tretiacka :-) tak snad sa podari :-) tak aj Vam baby drzim palce ...a aby sme sa nestratili navzajom, a budeme spolu pokracovat :-) uz sa tesim, teraz sa neozyvam velmi lebo manzel vybral na dva tyzdne volno tak stale niekam chodime a tak, tak mi velmi nevychadza ani cas na PC :-) ... drzte sa a sem tam mrknem co sa deje ...paaa

daduss

jasné že sa ozveme... akurát ked pôjdeme na dovolenku, tak tri týždne tu nebudem, ale ináč potom sem stále mrknem. A dúfam že na tej dovolenke sa nevypasiem ako prasiatko. Budem papať hlavne na večeru zeleninku.
ja si to chudnutie nechám tiež na september-október... aj manžel mi včera povedal, že čo bláznim, že sa mu páčim, a že tých 5-6 kíl čo som dala dole minulý rok pekne vidieť, takže sa zatiaľ nebudem stresovať. užijem si to, a ked budem opálená človek pôsobí štíhlejšie... chichichi tak sa utešujem.

maria21

Ahojte
Vybodla som sa na všetko, nejak teraz nestíham. Ale sa neprežieram držím 90 aj delím ako mi to vyhovuje. To je komplikované. asi si dám teraz do októbra pokoj s dietou a potom začnem na 100%. Lebo čo cez týždeň s chudnem tak cez víkend je späť. Tak sa majte krásne a niekedy napíšte ako sa máte.

daduss

ahojte babenky,
dlho som sa neozvala, bola som služobne mimo, a víkend zbehol tak rýchlo, že som nestihla ani pc zapnúť. Tak ako sa vám darí. mne stále rovnako.
Katka ako skúšky, ešte niekedy koncom júna máš mať poslednú ak si dobre pamätám.A ty Mária? držím 90DD alebo tiež si sa na to vybodla ako ja?

katka26

ahojte ...

daduss presne som to ja tak chcela urobit ale ked by som stiahla na 72kg ....ono teraz by mi bohate stacilo stiahnut na 73kg, a tiez som mala v pláne nechat tomu volny priebeh - krotit sa samozrejme, ale nie tak sledovat ze toto hej toto nie - proste davat si normlane pozor ale jest vsetko ...no teraz nemozem :-( musim stiahnut a zist tam kde osm bola...

daduss

ahojte kočky...
ja som včera bola na služobke tak som sa vám neozvala, lebo som prišla neskoro večer. Ale ináč pohoda. váha mierne klesla po 61 a pritom som včera vôbec nedržala diétu... ale nejak som sa na to vykašľala. ide leto... budem jesť viac ovocia, zeleniny, nebudem sa nejak nad tým zamýšľať. Nechám dietovanie nachvíľu tak... a uvidím čo bude.

maria21

Ahojte, Katka blahoželám ku skúškam.
Nejak nestíham mám dosť roboty v práci aj doma a chváliť sa nemám s čím moja váha stojí a keď sa rozhýbe, tak čo dole aj hore. Keď budem mať čas ozvem sa .

katka26

no asi tak ...prvykrat ked sap odarilo tak som ho nechala chcela osm vidiet jeho reakciu, a ked si tlieskal, tak sme sa zacali vsetci tesit a tlieskat :-) nic uvidime ako nam to pojde dalej.