Delena strava

Andrejočka

Ahojte baby, podla mna je delená strava super. Kamoška sa takto stravuje už asi 7 rokov a len jej to prospieva. ani nepotrebuje chudnúť, ale aj ked je večer o desiatej, tak nepriberie, len to chce tú správnu kombináciu. ja som sa tiež rozhodla niečo so sebou urobiť, teraz držím 90 dnovú, a po jej skončení klasickú delenú stravu. už sa teším. :-) ešte dva mesiace vydržím.

Momo283

Keroline: ja bud ovsené vločky s ovocím, alebo sojovy jogurt, alebo vajíčka na mäkko s kuskom syra, alebo kávový jogurt.

Daduss- ja som nabehla na delenú a až potom som objavila 90-dňovku, ale zatiaľ ju skúšať neidem :-) možno pred letom :-)

marienka.i

ahojte ja si myslim ze najskor je potrebny si vycistit organizmus, detoxikovat a potom zaberie aj delena strava-kedze su creva ciste neuvolnuju sa toxiny do tela a clovek sa citi mladsi, plnyenergie, choroby akoby sa zazrakom liecili sami...len chce to ocistu -odkaz odstránený-

daduss

nie, nezanevrelo sa na delenú stravu... teda aspon ja nie. Len som smutna z toho, ze dievcata sa neozvali a nechali ma v tom samu. Ja drzim delenu stravu ale trosku tak nieco aj z 90dnovej diety. nieco z toho a nieco z toho som si osvojila.

Momo283

AHojte
konečne som našla aktuálne forum k delenej strave, jupíí, jupíí.
Začala som 4.1.10 delenou stravou, tiež potrebujem nejaké to kilečko (aspoň 6) dať dole. Delená mi vyhovuje, nakoľko to neberiem ako dietu, a druhá vec, trošku viacej sa starám o to čo zjem, nakoľko to ešte aj prispôsobujem lunárnemu kalendáruˇ. Keď sa nesmie ryža, chleba, tak mám "mäskový" deň. A do stravy som pridala aj strukoviny, ktoré som doteraz moc nejedávala, hoci ich mám rada, ale jednoduchšie je uvariť za 15 min cestoviny, ako 3 hodky variť fazuľu :-))))