zabudnutie!!

Príspevok v téme: zabudnutie!!
bibinka

prosim vas baby už vätšina z vas berie HAK a preto sa chcem opytať na zabudnutie tabletky, beriem Logest už takmer rok a vcera som vynechala tabletku zistila som to az dnes ked som isla brat druhu,v letaku sa pise ze ak som to zabudla zobrat v 1.tyzdni a mala som pohlavny styk v tom tyzdni v ktorom som na to zabudla je mozne ze otehotniem.(a styk som mala)no použili sme kondom (no nie počas celeho sexu)mam sa obavať najhoršieho??alebo nemusim.prosim poradte mi !!!! dakujem

maika

no aj ja by som bola velmi rada kedy ti na to niekto odpisal bibinka bo ma to tiež zastihlo a neviem...prosim baby tak čo si o tom myslite??

idilka

v pribalovych letakoch pisu ze do 13 hodin musis zobrat dalsiu.Niekde sa pise ze do 11hodin.Ak to splnas tak si chranena.Nemaj strach vsetko bude o.k

nikulla

mne sa stalo nieco podobne....resp ja som vzala tabletku rano...a bola som este chrane aj sme sa milovali a to naostro a nic.....myslim ze to bude ok..a nemas zac....

bibinka

nikulla, dakujem ti za odpoved, hned sa citim lepšie:) lebo ked som videla v tom letaku napisane že je možne že otehotniem ostalo mi až zle ale asi maš pravdu že určite obdobie som chranena.dakujem

nikulla

no je to presne napisane v letaku, ono aj ked si zabudla vziat tabletku thak si urcite obdobie chranena..takze s tym ze si mala pohl. styk a pouzili ste kondom nemal by byt problem, myslim ze si bola dostatocne chranena..aj kd si ju zabudla vziat