nádcha

beb

Ahoj, podľa mňa, sú homeopatiká hlúposť. ale je to na Tebe. Posielam Ti overený a určite zaručený recept na nádchu- nasadiť vo zvýšenom množstve zinok-aspoň 3 zinky každé 4 hodiny. Určite to zaberie a nádcha výrazne ustúpi. Pozor, niekoho pri užívaní zinku bolí brucho, tak vyskúšaš a uvidíš.

zwedavus

nadrobno si nakrájaj malú cibuľu, zalej ju vriacou vodou, povar cca pätnásť minút. potom si zakry hlavu uterákom a začni liečivý odvar inhalovať.
domáci recept a je naozaj dobrý:)

+ veľa tekutín, vysoký dávky vitamínu C (ovocie, zelenina), med,..

eni

dakujem za všetky rady nakoniec som včer zohnala aj tie homeopatické lieky coryzalia a beriem ich aj som som nadparila nad slanou vodou...už je to lepšie ale ešte kýcham ..no a ten borozan mám doma :) lebo ja mám často nádchu takže to už poznám ale dík :)

alicakl

Inak na vyštípaný nos je najlepšia mastička Borosan.Fakt super.Ale zase to je len v lekárni.Hádam zajtra kúpiš.Pár krát natrieš a nos ako nový

eni

no vlastne ani nemám upchatý lebo si dávam kvapky ale stále mi z nosa tečie a štípe ma ...
inak včera som dobrala homeopatiká oscillococinum...

eni

no dakujem pekne za radu ale teraz nemám možnosť ísť do lekárne..ale zajtra pôjdem kupiť.Ak by niekto ešte niečo vedel čo pomôže budem rada...