Krv z nosa

zuzic

na tvojom mieste by som urcite niekedy skocila ku krcnemu. no podla odbornych rad/niekde som to citala/ ak sa ti pusta krv len tak,mas predklonit hlavu- nie zaklonit jak sa to robieva!!! a stlacit chrupku nosa na chvilu o chvilu by to malo prestat ak budes citit v ustach krv vypluvaj ju.ale chod za lekarom kazde krvacanie ma nejaku pricinu a moze to byt aj priznak niecoho vaznejsieho

simik124

no mala som podobny problem.....niekedy sa mi z nicoho nic spustila krv z nosa...a chodila som skoro tyzden na injekcie do doktorky potom to ustupilo....a mala som aj mensie zavraty hlavne ked som vstala sadla si a tak....to mi dala nejake homeopatika

meForMe

a kruti sa ti aj hlava,mavas zavrate?a ked behavas napriklad na telesnej,rychlo sa ti rozbucha srdce?a rychlo sa zadychas?

maťa

Je to slabá zrážanlivosť krvi. Ten ascorutin je dobrá rada. Každopádne to chce spraviť aspoň krvný obraz u doktora.

afaf

Tiež mi často tiekla krv z nosa.Aj mojej sestre.Ja som liečená nebola, doktor o mne nevedel, ale sestra bola anemická-mala málo železa. Som tehotná,a stávalo sa mi to tiež.No som v poriadku.Skús si kúpiť ASCORUTIN.zráža krv.Mne pomohol-teraz ho neberiem, lebo som tehotná.Každopádne je to dôvod navštíviť doktora-spraví krvný obraz a budeš vedieť, na čom si:))