Problemy s mocovym ustrojenstvom

Príspevok v téme: Problemy s mocovym ustrojenstvom
erikkk

Mam taky problem..
Suzuje ma uz dlhsie, ide v podstate o to, ze mam palenie pri moceni, obcas chodim casto mocit, inokedy zas problem vymocit sa, penis ma neprijemny pach aj po umyti (oblast predkozky a pod.) Stava sa ze na mna pride bolest v pravom boku zo zadu ( kde su oblicky ) bolsom aj u urologicky pozerala mi aj oblicky a povedala ze su v poriadku, odovzdal som moc, a raz ma poziadala aj o odovzdanie semena, Mam pocit, ze moj penis je viac schovany vnutry ako by mal byt ( intuicia a zistenie pocas vsimania si priznakov ) tento problem ma trapi uz asi 2-3 roky, myslim si ze je stym aj spojene, ze pri sexe pridem k vyvrcholeniu velmi skoro ( aj napriek dlhsiemu aktivnemu sexualnemu zivotu).

Fakt potrebujem radu ,neviem scim mam problem vdaka

erikkk

chodim jednej pani a ona mi povedala ( je vystudovana sestra) ze mam nabeh na prostatu (mam 20 rokov)
prave som cital priznaky a asi 95% priznakov sa zhodovalo
co teraz hm... ako sa zistuje prostata?

afaf

lea má pravdu. Nenechávaj to len tak.Ono to samo neprejde, ak je to niečo vážnejšie. Skutočne choď k inému urologovi.Ak ani on nezistí žiaden problém, naliehaj na ňho.Nech ti spraví všetky možné testy-kdesi problém musí byť.

lea

no kazdopadne vyhladaj ineho urologa, ked si s predchadzajucou lekarkou nebol spokojny. 2 roky mat problemy nie je normalne. moze sa ti to zhorsit.